• Span Belfjor
  • 55 jaar 46-070810[1]
  • 1969364_238310979704984_1826714630_n
  • 18980025
  • achterkant herfst 2007
  • achterkant tandem
  • agar2
  • balony
  • Celine met Ybora in het IJsselmeer
  • Coby met Nosey
  • DSC_0738
  • Foto-133
  • Foto550-RLMBC7S8[1]
  • Marga ondergaande zon
  • mindy z 2 dr
  • P1180075
  • pushball3
  • raingard
  • Rinske Hol
  • roosje Theo makker
  • sbb
  • Sevenum Evite 1
  • Sevenum geke 2
  • SLIKKEN
  • sophie3
  • Texel marathon
  • voorkant winter
  • voorkant

Lijkt het jou leuk om het Fjordenpaard te promoten?
Wij zijn op zoek naar gemotiveerde en enthousiaste mensen om ons promotieteam te versterken.
Dus vind je het leuk om te organiseren, ben je creatief en wil je je graag inzetten voor ons geliefde ras, meld je dan nu aan!!

Tevens zoeken wij leuke combinaties voor het verzorgen van demo’s en shows op de diverse (lokale) evenementen.
Kunnen jij en jouw Fjord zich verzorgd en netjes presenteren in welke discipline dan ook?
Kunnen jullie mensen overtuigen van de kwaliteiten en veelzijdigheid van het Fjordenpaard?
Dan zijn wij op zoek naar jou!!

Aanmelden kan bij het volgende emailadres:

B1 Sylvia Seyler Eslie geslaagd
B2 Macy Wiemelink Raingard 19960500 geslaagd

Klasse L: Kampioenschap
L1 Sandrine Jacobs Djingard 20070100 1
L1 Jolanda Sciarone Ucy 19990409 5
L1 Demi Buitenhuis Djingard 20070100 2
L1 Mirella Verduijn Edwin 20080186 4
L2 Tryntsje de Vries Eke 20080169 3
Wedstrijd
L1 Jolanda Sciarone Ucy 19990409 4
L1 Demi Buitenhuis Tordengard 19980638 2
L2 Tryntsje de Vries Eke 20080169 3
L1 Sandrine Jacobs Tordengard 19980748 1

Klasse B2 & B1 Klasse B vd Haar de Vries
B2 Dana Stuart Hegdal 20110068 7
B2 Luke vd Dool Oyane 19940638 15
B2 Kim v.d Meer Bagoes 3
B2 Anne Tielen Raingard 19960500 2
B2 Eefje Vermeulen Ilieze 10
B1 Maartje Broere Jazzlin 20130051 11
B1 Macy Wiemelink Dora 13
B1 Silvia Seyler Eslie 20080081 14
B1 Lonneke v. Pommeren Hienke 1
B1 Ame Smeenk Usgard 19990500 4
B1 Janine Dudok Jazzlin 20130051 5
B1 Myrthe Brakel Bagoes 6
B1 Sophie Hunsche Hegdal 20110068 12
B1 Fay Douglas Flora 20090147 8
B1 Channa Seyler Gerda 20100217 9

Klasse A Klasse A
A+ Margit v.’t Hoofd Pepsie 7
A Davy Lucadrie Ytre-Sula 20020062 1
A Noami Sundermeijer Reigard 19960210 3
A Britt Kroon Hegdal 5
A Melissa Zonneveld Ytre sula 2
A Eline Vd Loo Rikegard 19960021 6
A Nova Brummel Reigard 19960210 4

Springen Diploma
B Channa Seyler Elsie 20080081 geslaagd
A Ame Smeenk Usgard 19990500 geslaagd
A Macy Wiemelink Dora geslaagd
A Channa Seyler Gerda 20100217 geslaagd

Springen Wedstrijd
B Maartje Broere Edwin 20080186 5
B Channa Seyler Elsie 20080081 2
B Eefje Vermeulen Ilieze 1
A Sandrine Jacobs Ziri 20030043 4
A Demi Buitenhuis Fruegard 7
A Luke vd Dool Usgard 19990500 8
A Maartje Broere Jazzlin 20130051 bm
A Anne Tielen Ziri 20030043 6
A Channa Seyler Gerda 20100217 3

Rubriek 01 & 02: HENGSTVEULENS & MERRIEVEULENS

0001. Pellegård 20190010 24-04-2019 A-premie 40 pnt
Chip nr. : 528210004867900
V. Karant I-95----
M. Agar 20040035
M/V. Sverre I-67--
Fokk/eig.:LEEUWEN O.VAN HOENDERLOO

0002. Paarlbergboy 20190012 24-04-2019 A-premie
Chip nr. : 528210004867998
V. Havik IV I-98----
M. Celeste 20060088
M/V. Kunar I-89--
Fokk/eig.:VLEEMING-MERKENS J.M WAMEL

0004. Pienka 20190030 27-04-2019 A-premie
Chip nr. : 528210004860334
V. Karant I-95----
M. Hienke 20110212
M/V. Reitze 960860
Fokk/eig.:POMMEREN-V.D.WAAL E. MAASBOMMEL

0005. Pixie 20190043 06-05-2019 A-premie
Chip nr. : 528210004867821
V. Flurry 24111082
M. Lotte 20150011
M/V. Zortin 24111082
Fokk/eig.:ST.DE MAANDAG BABBERICH

Rubriek 06: 4- T/M 7-JARIGE MERRIES

0009. Indregard 20120035 05-05-2012 DNA getest
Chip nr. : 528210002714291 1ste premie 39 punten
V. Topas I-92----
M. Agar 20040035
M/V. Sverre I-67--
Fokk/eig.:LEEUWEN O.VAN HOENDERLOO

Rubriek 07: 8-JR EN OUDERE MERRIES

0012. Fruegård 20090100 18-05-2009 DNA getest
Chip nr. : 528210002333835 B-DRESSUUR FJORDSPORT
V. Topas I-92---- 1ste premie 40 punten
M. Agar 20040035
M/V. Sverre I-67--
Fokk/eig.:LEEUWEN O.VAN HOENDERLOO

Rubriek 08: RUINEN

Rubriek 08b : 3 JR E.O RUINEN
0014. Jins 20130081 16-07-2013 DNA getest
Chip nr. : 528210002905484 1ste premie 38 punten
V. Kventin I-87----
M. Zarah 20030061
M/V. Ohlsen Junior I-80--
Fokker :POMMEREN LONNEKE V.
Eigenaar :REINDERS B. HOENDERLOO

RUBRIEK 3 JR E.O RUINEN VOOR STAMBOEKOPNAME MITS DE DNA TEST KAN WORDEN OVERLEGD

0015. Edgar 20080070 27-04-2008
Chip nr. : 528210002114689 STAMBOEKOPNAME
V. Ansgar Skellerod I-99---- 1ste premie 36 punten
M. Zora 20030531
M/V. Sebastian I-61--
Fokker :DINGEMANSE K.
Eigenaar :WESEMAEL J.M.VAN ZUIDOOSTBEEMSTER

Rubriek 09: MODELMERRIES

0017. Zoraike 20030210 25-05-2003 DNA getest
Chip nr. : 528210001158343 B-CERT.MENPROEF
V. Anton I-83-- 1ste klasse 39 punten
M. Heimke H-140-
M/V. Drageset I-48--
Fokker :ZEEWUSTER J.
Eigenaar :WESEMAEL J.M.VAN ZUIDOOSTBEEMSTER

0018. Eslie 20080081 10-05-2008 DNA getest
Chip nr. : 528210002111311 AA-CERT.ZADELPROEF
V. Kventin I-87---- B-DRESSUUR FJORDSPORT
M. Haulein H-220- 2de klasse
M/V. Yerxes Y-117-
Fokker :BERG FAM.W. VAN DE
Eigenaar :SEYLER-DE LEEUW SYLV STOCKEM - LUXEMBURG

0019. Gerda 20100217 09-07-2010 DNA getest
Chip nr. : 528210002547362 A-CERT. ZADELPROEF
V. Karant I-95---- B-DRESSUUR FJORDSPORT
M. Ynskje 20020376 2de klasse
M/V. Holmar I-66--
Fokker :ELZINGA DEBORA
Eigenaar :SEYLER-DE LEEUW SYLV STOCKEM - LUXEMBURG

0020. Hennie 20110076 07-05-2011 DNA getest
Chip nr. : 528210002592104 B-CERT.ZADELPROEF
V. Timor 980385 1ste klasse 37 punten
M. Tatum 980292
M/V. Tunar I-52--
Fokker :BERG B.VAN DEN
Eigenaar :ORSEL MARISSA RENKUM

0021. Hannekje 20110183 17-04-2011 DNA getest
Chip nr. : 528210002690631 B-CERT.ZADELPROEF
V. Anton I-83-- 2de klasse
M. Vanneke 20000258
M/V. Lenngard L200--
Fokker :WIJLHUIZEN S.
Eigenaar :ORSEL MARISSA RENKUM

0022. Hienke 20110212 23-07-2011 DNA getest
Chip nr. : 528210002678785 B-CERT.ZADELPROEF
V. Reitze 960860 B-DRESSUUR FJORDSPORT
M. Jester J-102- 1ste klasse 39 punten
M/V. Tunar I-52--
Fokk/eig.:POMMEREN-V.D.WAAL E. MAASBOMMEL

Rubriek 10: STERMERRIES
0024. Øyane 940638 21-05-1994 DNA getest
Chip nr. : 528210000153733 A-CERT.ZADELPROEF
V. Fjelljon I-75-- B2-DR.FJORDSPORT
M. Yoko Y-156- 1ste prijs met 3e plaats
M/V. Tjostar T-04--
Fokker :STAATSBOSBEHEER
Eigenaar :BON-V.LEEUWEN VAN M. HOENDERLOO

0025. Raingård 960500 09-06-1996 DNA getest
Chip nr. : 528210000137698 Z2-DR&B-SPR.FJORDSPORT
V. Nordal I-44-- AA-CERT.ZADELPROEF
M. Sunngard S-04-- 1e prijs met 2de plaats
M/V. Westman I-02--
Fokker :BON M.K.VAN
Eigenaar :BON-V.LEEUWEN VAN M. HOENDERLOO

0026. Ucy 19990409 03-06-1999 DNA getest
Chip nr. : 528210001017709 AA-CERT.ZADELPROEF
V. Gardar I-73-- SPORT ELITE FJORD
M. Ingrid i-114- M2-DR&L-SPR.FJORDSPORT
M/V. Tunfeld I-55-- SPORT KNHS DRESSUUR
Fokker :MEERSMA C. 1ste prijs met 5 de plaats
Eigenaar :SCIARONE J.M. EIBERGEN

0027. Agar 20040035 22-04-2004 DNA getest
Chip nr. : 528210001055773 AA-CERT.ZADELPROEF
V. Sverre I-67-- L2-DR.FJORDSPORT
M. Orpa 940150 LL-DR.& B-SPR.FJORDSP
M/V. Fjellwin F-74-- 1ste prijs met 1e plaats
Fokk/eig.:LEEUWEN O.VAN HOENDERLOO

0028. Celeste 20060088 11-05-2006 DNA getest
Chip nr. : 528210000861722 KEURMERRIE
V. Kunar I-89-- A-CERT.ZADELPROEF
M. Utinka 19990259 1ste prijs met 4de plaats
M/V. Tunar I-52--
Fokker :EKKELENKAMP G.
Eigenaar :VLEEMING-MERKENS J.M WAMEL

Rubriek 15:FAMILIEGROEPEN
FAMILIEGROEP: ST. DE MAANDAG
Masja M-05-- 14-03-1992 4de plaats
V. Havstad I-64--
M. Debbie D-168-
M/V. Barstad I-47--
Fokker :DERKS W.H.

Flora 20090147 04-06-2009 A-CERT.ZADELPROEF
V. Zizoran 20030345
M. Masja M-05--
M/V. Havstad I-64--

Lotte 20150011 11-04-2015
V. Zortin 20030078
M. Flora 20090147
M/V. Zizoran 20030078

FAMILIEGROEP: O. VAN LEEUWEN
Agar 20040035 22-04-2004 AA-CERT.ZADELPROEF
V. Sverre I-67-- L2-DR.FJORDSPORT
M. Orpa 940150 LL-DR.& B-SPR.FJORDSP
M/V. Fjellwin F-74-- 1ste plaats

Fruegård 20090100 18-05-2009 B-DRESSUUR FJORDSPORT
V. Topas I-92----
M. Agar 20040035
M/V. Sverre I-67--

Indregard 20120035 05-05-2012
V. Topas I-92----
M. Agar 20040035
M/V. Sverre I-67--

FAMILIEGROEP: M. VAN BON
Øyane 940638 21-05-1994 A-CERT.ZADELPROEF
V. Fjelljon I-75-- B2-DR.FJORDSPORT
M. Yoko Y-156- 3de plaats
M/V. Tjostar T-04--

Daygård 20070038 24-04-2007 A-CERT.ZADELPROEF
V. Rex I-84-- LL-DRESSUUR FJORDSPORT
M. Øyane 940638
M/V. Fjelljon I-75--

Lynngård 20150017 30-04-2015
V. Topas I-92----
M. Øyane 940638
M/V. Fjelljon I-75--

FAMILIEGROEP: FJORDHEST-GARD 2de plaats
Reigård 9600210 09-05-1996 AA-CERT.ZADELPROEF
V. Nordal I-44-- L2-DR.B-spr.FJORDSPORT
M. Fjellgard F-111
M/V. Heiman I-54-

Rikegård 960021 31-03-1996 A-CERT.ZADELPROEF
V. Nordal I-44-- LL-DRESSUUR FJORDSPORT
M. Armgard A-60--
M/V. Oswin I-30--

Revsgård 960070 17-04-1996 L-DRESSUUR FJORDSPORT
V. Nordal I-44-- AA-CERT.ZADELPROEF
M. Fjordgard F-140-
M/V. Heimann I-54--

Raingård 960500 09-06-1996 Z2-DR&B-SPR.FJORDSPORT
V. Nordal I-44-- AA-CERT.ZADELPROEF
M. Sunngard S-04--
M/V. Westman I-02--
Fokker :BON M.K.VAN

RUBRIEK: IN HET ZONNETJE
Øyane 940638 21-05-1994 A-CERT.ZADELPROEF
V. Fjelljon I-75-- B2-DR.FJORDSPORT
M. Yoko Y-156-
M/V. Tjostar T-04--
Fokker :STAATSBOSBEHEER ZEEL
Eigenaar :BON-V.LEEUWEN VAN M. HOENDERLOO

Raingård 960500 09-06-1996 Z2-DR&B-SPR.FJORDSPORT
V. Nordal I-44-- AA-CERT.ZADELPROEF
M. Sunngard S-04--
M/V. Westman I-02--
Eigenaar :BON-V.LEEUWEN VAN M. HOENDERLOO

Ucy 19990409 03-06-1999 AA-CERT.ZADELPROEF
V. Gardar I-73-- FJORDSPORT ELITE
M. Ingrid i-114- M2-DR&L-SPR.FJORDSPORT
M/V. Tunfeld I-55 SPORT PRESATIE DRESSUUR KNHS
Fokker :MEERSMA C.
Eigenaar :SCIARONE J.M. EIBERGEN

Drange Rolv I-90-- 08-06-1993 B-DR.MENNEN FJORDSPORT
V. Drago N2018-- AA-CERT.LANDBOUWBRUIK
M. Vinni N14565-- B-CERT.ZADELPROEF
M/V. Toffson N2018--- LL-DR.& B-SPR.FJORDSP
Fokker :SOLAS JOHANNES PRESTATIE RUIN
Eigenaar :FJORDHEST-GARD HOENDERLOO

Masja M-05-- 14-03-1992
V. Havstad I-64--
M. Debbie D-168-
M/V. Barstad I-47--
Eigenaar :ST.DE MAANDAG BABBERICH

Eslie 20080081 10-05-2008 AA-CERT.ZADELPROEF
V. Kventin I-87---- B-DRESSUUR FJORDSPORT
M. Haulein H-220-Pimp my fjord Anna Weicherding 6 jr
M/V. Yerxes Y-117-
Eigenaar :SEYLER-DE LEEUW SYLV STOCKEM - LUXEMBURG

Vraagprogramma Fjordsport wedstrijden en diploma.
Datum: 27 juli 2019
Locatie: Killesteyn Ruiters te Lexmond

Fjordsportwedstrijden
Dressuur klasse: A, B, L, M en Z
Springen klasse: A, B, L (bij voldoende aanmeldingen)
Mennen klasse: B, L, M, Z
Het is mogelijk om aan 2 proeven deel te nemen, die te vinden zijn op de site van het fjordenpaardenstamboek: www.fjordstudbook.com
De proeven die gereden worden zijn van de maand JULI.

Fjordsportdiploma’s
Dressuur klasse: A, B, L, M en Z
Springen klasse: A, B, L (bij voldoende aanmeldingen)
Mennen klasse: B, L, M, Z
Ook deze proeven zijn te vinden op de site van het fjordenpaardenstamboek .

Inschrijfgeld wedstrijd: € 10 per proef/parcours
Inschrijfgeld diploma: € 20 per proef/parcours

Sluitingsdatum: 10 juli 2019

Inschrijven d.m.v. het volledig ingevulde opgaveformulier mailen naar hieronder genoemd contactpersoon.
Bij afmelden na de sluitingsdatum blijft het inschrijfgeld ten allen tijde verschuldigd.
De te rijden proeven zijn te downloaden van de stamboeksite ( www.fjordstudbook.com )

Inschrijven kan bij Marianne van Zoelen voor 10 juli 2019.
E-mail:

Uitslag Fjordsport Hoornsterzwaag 29-6-2019

B diploma dressuur
Noortje Folkertsma Zinbath 183
Marlies Feenstra Imca 186
Ayana Hermsen Imca 188
Iris van der Vinne Vaere 182

B2 diploma dressuur
Astrid ter Steege Djin 180
Nynke Altena Hoite 180

A diploma springen
Nynke Altena Hoite 0 ft/44,5 pnt

B diploma springen
Ayana Hermsen Imca 0 ft/47,5 pnt

B1/B2 dressuur 1e pr. Pl.
B1 Noortje Folkertsma Zinbath 184 1
B2 Astrid ter Steege Djin 180 2
B1 Iris van der Vinne Vaere 178 3
B1 Marlies Feenstra Imrad 193 BM

B1 dressuur 2e pr.
B1 Marlies Feenstra Imrad 186 BM

L1/L2 dressuur 1e pr. Pl.
L2 Tryntsje de Vries Eke 186 1
L1 Anne van Maare Dora 174 2
L1 Albertine Broers Wy 188 BM KWPN

L1/L2 dressuur 2e pr. Pl.
L2 Tryntsje de Vries Eke 181 1
L1 Anne van Maare Dora 174 2
L1 Albertine Broers Wy 189 BM KWPN

B Mennen 1e pr.2e pr.
B1 Hans Klaver Jitske 185 /187 New Forest

Rubriek 01 & 02: HENGSTVEULENS & MERRIEVEULENS

0001. Pluton 20190004 04-04-2019 A-premie met 37 punten
Chip nr. : 528210004868012
V. Sven 970114
M. Bella I2021---
M/V. Ansgar Skellerod DK685
Fokk/eig.:AMELSVOORT Y.VAN GILZE

0002. Pjotter 20190006 12-04-2019 B-premie
Chip nr. : 528210004868286
V. Sven 970114
M. Lygna 20150062
M/V. Topas 19970114
Fokk/eig.:ROO J.W.DE KAPELLE

0004. Polly 20190032 28-04-2019 A-premie 38 punten
Chip nr. : 528210004862839
V. Gjøvik 20100015
M. Ella 20080243
M/V. Zortin 20100015
Fokk/eig.:PIJNENBURG TESSA KAMPERLAND

0005. Pinka 20190065 31-05-2019 B-premie
Chip nr. : 528210004867722
V. Sven 970114
M. Laura 20150010
M/V. Kunar I-89--
Fokk/eig.:KAMP P.H. STRIJEN

Rubriek 03 & 4: 1- & 2-JARIGE MERRIES
0006. Olivia HVB 20180068 21-05-2018 B-premie
Chip nr. : 528210004647732
V. Jaslar VB 20130139
M. Hyvana 20110053
M/V. Anton I-83--
Fokk/eig.:LEER MV.M.V.D. SIRJANSLAND

0008. Neeltje 20170030 07-05-2017 DNA getest
Chip nr. : 528210004447450 A-premie 40 punten dagkampioen
V. Bren 20050080
M. Fiona 20090033
M/V. Kventin 20050080
Fokk/eig.:ROGGEBAND M.J. THOLEN

0009. Nuccya 20170137 05-05-2017 DNA getest
Chip nr. : 528210004674286 B-premie
V. Reinar 960416
M. Yuccya 20020451
M/V. Halldor I-77--
Fokker :STAATSBOSBEHEER
Eigenaar :BOUDEWIJN DE JEU FAM ZOETERMEER

0010. Nivika 20170141 01-06-2017 DNA getest
Chip nr. : 528210004672613 A-premie met 38 punten
V. Reinar 960416
M. Ivika 20120176
M/V. Bren 19960416
Fokker :STAATSBOSBEHEER
Eigenaar :PROVOOST C. DOMBURG

Rubriek 05: 3-JARIGE MERRIES VOOR STAMBOEKKEURING
0011. Mona 20160007 1ste premie 38 punten
Chip nr. :
V. Gjovik 20100015
M. Ella
M/V.
Eigenaar : T. Pijnenburg

Rubriek 06: 4- T/M 7-JARIGE MERRIES
0013. Lygna 20150062 26-05-2015 DNA getest
Chip nr. : 528210004148279 1ste premie 37 punten
V. Topas I-92----
M. Danique 20070269
M/V. Kunar I-89--
Fokker :EGMOND R.VAN
Eigenaar :ROO J.W.DE KAPELLE

Rubriek 07: 8-JR EN OUDERE MERRIES
0015. Odette 940436 25-05-1994 DNA getest
Chip nr. : 528210000144867 C-CERT.ZADELPROEF
V. Arin I-60-- B-DRESSUUR NPC.
M. Gonda G-135- 2de premie
M/V. Brusvein I-51--
Fokk/eig.:LEER MV.M.V.D. SIRJANSLAND

0016. Zilla 20030384 20-06-2003 DNA getest
Chip nr. : 528210001158692 2de premie
V. Gnist I-86----
M. Odette 940436
M/V. Arin I-60--
Fokk/eig.:LEER MV.M.V.D. SIRJANSLAND

0018. Betula 20050157 16-05-2005 DNA getest
Chip nr. : 528210000679015 1ste premie 39 punten
V. Kunar I-89----
M. Selina 970242
M/V. Drageset I-48--
Fokker :JAGER K.
Eigenaar :HART S.J.C. RENESSE

0019. Ella 20080243 06-07-2008 DNA getest
Chip nr. : 528210002117680 1ste premie 36 punten
V. Zortin 20030078
M. Olka 940323
M/V. Sebastian I-61--
Fokker :WERKEN N.VAN DE
Eigenaar :PIJNENBURG TESSA KAMPERLAND

0020. Hyvana 20110053 15-05-2011 DNA getest
Chip nr. : 528210002586020 1ste premie 37 punten
V. Anton I-83--
M. Ylida 20020240
M/V. Jars I-78--
Fokker :HORST GEBRS.
Eigenaar :LEER MV.M.V.D. SIRJANSLAND

0021. Halida 20110140 11-06-2011 DNA getest
Chip nr. : 528210002583402 1ste premie 38 punten
V. Kventin I-87----
M. Alida 20040443
M/V. Ronnie 960122
Fokk/eig.:HART S.J.C. RENESSE

0022. Lucretia v/d. Bilterhoeve 2O10 DNA getest
Chip nr. : 981100002448309 1ste premie 35 punten
V. Brijol 20050298
M. Aislynn 20040171
M/V. Timor 980385
Fokker :DIERCKX D.&.P.-OOSTM
Eigenaar :SCHEPPER W.R.M.DE KUITAART

Rubriek 10: STERMERRIES

0026. Isabel 20120005 30-03-2012 DNA getest
Chip nr. : 528210002715031 A-CERT.LANDBOUWBRUIKB
V. Kunar I-89-- A-CERT.MENPROEF
M. Fione 20090072 1st prijs met 2de plaats
M/V. Anton I-83--
Fokker :BARTELS R.J.
Eigenaar :PROVOOST C. DOMBURG

0027. Bella I2021--- 04-05-2000 DNA getest 1ste prijs met 1e plaats
Chip nr. : 056098101026879 PRESTATIEMERRIE
V. Ansgar Skellerod DK685 AA-CERT.LANDBOUWBRUIK
M. Daphne D-153- A-CERT.ZADELPROEF
M/V. Meiner M244-- AA-CERT.MENPROEF
M-DR.&L-SPR.FJORDSPORT
Fokker :BROUNS P. M-DR.MENNEN FJORDSPORT
Eigenaar :AMELSVOORT Y.VAN GILZE

Rubriek 12: FJORDSPORT

0015. Odette 940436 25-05-1994 METTE MOOI A-DR. geslaagd
Chip nr. : 528210000144867
V. Arin I-60-- BESTE GEREDEN COMB.
M. Gonda G-135-
Fokk/eig.:LEER MV.M.V.D. SIRJANSLAND

0016. Zilla 20030384 20-06-2003 ISABELLA RAAIJEN A-DR. geslaagd
Chip nr. : 528210001158692 HORSE AGILITY
V. Gnist I-86---- BEST GEREDEN COMB.
M. Odette 940436
Fokk/eig.:LEER MV.M.V.D. SIRJANSLAND

0020. Hyvana 20110053 15-05-2011
Chip nr. : 528210002586020 MARLEEN VDSTEEGE A-DR. geslaagd
V. Anton I-83-- BEST GEREDEN COMB
M. Ylida 20020240
Eigenaar :LEER MV.M.V.D. SIRJANSLAND

0020. Hyvana 20110053 15-05-2011
Chip nr. : 528210002586020 ALANA VD REE A-DR. geslaagd
V. Anton I-83--
M. Ylida 20020240
Eigenaar :LEER MV.M.V.D. SIRJANSLAND

0022. Lucretia v/d. Bilterhoeve 2O10 BEST GEREDEN COMB. 1ste
Chip nr. : 981100002448309
V. Brijol 20050298 MARSCHA D.SCHEPPER A-DR. 183 punten wedstrijd
M. Aislynn 20040171
M/V. Timor 980385
Fokker :DIERCKX D.&.P
Eigenaar :SCHEPPER W.R.M.DE KUITAART

Rubriek 15: STALGROEP

0015. Odette 940436 25-05-1994 DNA getest
Chip nr. : 528210000144867 C-CERT.ZADELPROEF
V. Arin I-60-- B-DRESSUUR NPC.
M. Gonda G-135-
M/V. Brusvein I-51--
Fokk/eig.:LEER MV.M.V.D. SIRJANSLAND

0016. Zilla 20030384 20-06-2003 DNA getest
Chip nr. : 528210001158692
V. Gnist I-86----
M. Odette 940436
M/V. Arin I-60--
Fokk/eig.:LEER MV.M.V.D. SIRJANSLAND

0020. Hyvana 20110053 15-05-2011 DNA getest
Chip nr. : 528210002586020
V. Anton I-83--
M. Ylida 20020240
M/V. Jars I-78--
Fokker :HORST GEBRS.
Eigenaar :LEER MV.M.V.D. SIRJANSLAND

0006. Olivia HVB 20180068 21-05-2018
Chip nr. : 528210004647732
V. Jaslar VB 20130139
M. Hyvana 20110053
M/V. Anton I-83--
Fokk/eig.:LEER MV.M.V.D. SIRJANSLAND