• Span Belfjor
  • 55 jaar 46-070810[1]
  • 1969364_238310979704984_1826714630_n
  • 18980025
  • achterkant herfst 2007
  • achterkant tandem
  • agar2
  • balony
  • Celine met Ybora in het IJsselmeer
  • Coby met Nosey
  • DSC_0738
  • Foto-133
  • Foto550-RLMBC7S8[1]
  • Marga ondergaande zon
  • mindy z 2 dr
  • P1180075
  • pushball3
  • raingard
  • Rinske Hol
  • roosje Theo makker
  • sbb
  • Sevenum Evite 1
  • Sevenum geke 2
  • SLIKKEN
  • sophie3
  • Texel marathon
  • voorkant winter
  • voorkant

Zin in lessen met je Fjordenpaard
Kom ook naar de lesmiddag op 28 september.

Op deze middag kan er in alle rust geoefend worden de volgende disciplines.
• Dressuur
• Springen
• Mennen
• ABOP proef oefenen

We willen de mogelijkheid bieden om te lessen in de verschillende disciplines van Fjordsport, je hoeft dus geen ABOP te rijden.
Daarnaast kun je ook gebruik maken van de remwagen om zelf en je paard te laten ervaren hoe dit is zonder dat de druk erop ligt om het gelijk voor de punten te doen.

De lessen worden verzorgt door ABOP & Fjordsport juryleden.
Tijdens de lessen worden er tips gegeven om je proef nog wat te verbeteren, een ideale manier om je voor te bereiden voor de komende ABOP & Fjordsport Diploma proeven. Ook wanneer je dit jaar geen ABOP/diploma wilt rijden maar wel benieuwd bent hoe zo’n proef gaat en waar je nog op kunt oefenen mag je opgeven.
Of heb je gewoon zin in een gezellige middag met je Fjordenpaard, je bent van harte welkom.
Voor bezoekers is het ook interessant om te komen kijken. Altijd leerzaam om naar anderen te kijken en ook te leren van de tips. Na afloop willen we de dag afsluiten met een hapje en een drankje.

Kom zaterdag 28 september oefenen bij Manege Fjordhest-Gard in Hoenderloo. Een geef je snel op!!

Wat: Lessen en ABOP oefenen
Waar: Fjordhest-gard in Hoenderloo
Wanneer: zaterdag 28 september vanaf ± 15.00
Prijs: € 7,50 per les
Bezoekers mogen gratis komen kijken. Meedoen aan het hapje en drankje na afloop € 5,-.
Opgeven kan via mail naar vragen mogen ook naar dit mail adres gestuurd worden.

Meedoen is op eigen risico. Programma onder voorbehoud.
Bestuur Afdeling Oost

Fjordsportdag SGW
29 september te Hoenderloo

Samengestelde wedstrijd

Dat betekent een wedstrijd in verschillende disciplines: dressuur, springen en een cross.
Voor de dressuur en het springen geldt dat er gereden wordt in de klasse waarin de combinatie startgerechtigd is. Bij de dressuur en het springen wordt de gebruikelijke protocollen ingevuld. Voor de cross, welke in een afgesloten stuk bos zal plaats vinden, staan meerdere natuurlijk hindernissen van verschillende niveaus. De hoogte van de hindernissen voor de klasse A zal ong. 40 cm Klasse B 50 t/m 65 en de klasse L gemiddeld 70 cm. De cross wordt door elke combinatie afzonderlijk gereden en deze wordt op stijl en fouten met tijd beoordeeld. De totale lengte van de cross in ong. 1 ½ km zijn. De hindernissen bestaan uit bomen, bielzen, tonnen en bijv. een bezembak, op- en afsprong.
Er wordt begonnen met het verrijden van de dressuurproef en daarna het springparcours. Daarna wordt de cross verreden.
Evt. kan je bij ons overnachten al je aan oefendag hebt meegedaan van de dag ervoor.
Voor de paarden is er dan een weiland beschikbaar en beperkt een aantal stallen.

De kosten om mee te doen aan alle onderdelen SGW € 20,-

Voor inschrijven of info: Fjordhest-Gard tel: 055-3781391
Inschrijfformulier zie Fjordsport inschrijfformulier op de website
Opsturen : 

Beste Fjordenliefhebber,

De premiekeuringen zijn inmiddels achter de rug en hopelijk zijn er veel (voorlopige) predicaten binnengehaald. Tijd om de behaalde voorlopige predicaten om te zetten naar definitieve predicaten! Dit kan d.m.v. de ABOP proeven of via de Fjordsport.
Voor het model predicaat geldt de eis L1 dressuur en B springen Fjordsport. Voor het ster predicaat is dit LL dressuur en B springen Fjordsport.

Op 26-10-2018 houden wij weer onze Fjordsportdag te Hoornsterzwaag. Een mooie gelegenheid om de predicaten binnen te halen!
Het vraagprogramma en het inschrijfformulier ontvangen jullie in de bijlage.
Mocht het springen van een officieel parcours nog net een drempel te hoog zijn dan kun je in Hoornsterzwaag een oefenparcours rijden. Schroom niet, probeer het gewoon. Oefening baart kunst.

Tijdens de Fjordsportdag zullen er waarschijnlijk foto's gemaakt worden. Wil je niet dat de foto's doorgestuurd worden naar het Stamboek voor publicatie in het kwartaalblad. Geef dit dan van te voren even bij mij aan.

Sluitingsdatum voor de inschrijving is 18-10-2018.

Als er nog vragen zijn dan hoor ik het graag.

Groeten,
Tryntsje de Vries

Vraagprogramma Fjordsportdiploma/wedstrijd Gewest Noord
Contactpersoon:
Tryntsje de Vries  Langezwaag
0513-462540/06-15277386
Wedstrijdlocatie: Fam Klaver Bij de Leijwei 78 8412 SL Hoornsterzwaag
Datum wedstrijd: 26 oktober 2019
Gelegenheid voor het rijden van 2 proeven/parcoursen.
De volgende proeven worden uitgeschreven:
Diplomaproeven dressuur klasse A t/m Z
Dressuur wedstrijd klasse A t/m Z conform het wedstrijdschema (www.fjordstudbook.com)
Diploma mennen klasse A t/m Z
Wedstrijd mennen klasse A t/m Z conform het wedstrijdschema (www.fjordstudbook.com)
Springen diploma/wedstrijd klasse B en L
Tevens gelegenheid tot het rijden van een oefenparcours!
Inschrijfgeld wedstrijd: € 6,= per proef/parcours
Inschrijfgeld diploma: € 15,= per proef/parcours
Inschrijfgeld oefenparcours € 5,=
Sluitingsdatum: 18 oktober 2019
Inschrijven d.m.v. het volledig ingevulde opgaveformulier mailen of sturen naar bovengenoemde contactpersoon.
Bij afmelden na de sluitingsdatum blijft het inschrijfgeld ten allen tijde verschuldigd.
De te rijden proeven zijn te downloaden van de stamboeksite ( www.fjordstudbook.com )

Beste leden,

Wij organiseren als gewest binnenkort de volgende evenementen:
- 12 oktober Clinic van Arie Timmer en Ilonka van Stiphout-Neefs te Lexmond.

Deelname: € 25,00 voor leden en € 30,00 voor niet leden. (beide clinics)
U rijdt een les van 45 minuten, in een groepje van 3.

Er is ruimte voor 6 aanspanningen en 6 combinaties onder het zadel. Wees er dus snel bij!!
Het is ook mogelijk om u in te schrijven met een ander ras, echter hebben de Fjorden voorrang bij het indelen van de groepen.
Vooraf betalen, bij verhindering geen terugbetaling.

- 2 (even eventueel 3) november Bosrit
Wij zouden dit jaar ook graag nog een bosrit(eventueel met overnachting) organiseren.
Nu is alleen de vraag; waar?
Heeft u een mooi gebied in gedachten? Laat het ons weten!
U heeft tot 1 oktober de tijd om uw favoriete bosgebied aan ons door te geven.
Wij zullen uit alle inzendingen een keuze maken en in de eerstvolgende nieuwsbrief de locatie aan u kenbaar maken.
Zet 2 november alvast in de agenda!
Uiteraard is het ook mogelijk om u hiervoor al op te geven.

Voor alle evenementen kunt u zich opgeven via de mail:

In het volgende kwartaalblad zullen wij u informeren over de vergadering en een deel van de activiteiten in 2020.

Namens Afdeling West van het Nederlandse Fjordenpaardenstamboek,

Eveline den Adel
secretaris

Rubriek 01: HENGSTVEULENS
0001. Phaedrus 20190001 01-03-2019 A-premie 35 punten
Chip nr. : 528210004867738
V. Hermansen I-93--
M. Werlia 20010295
M/V. Ohlsen Junior I-80--
Fokk/eig.:KONINGS J. KOEKANGE

0002. Phinley 20190007 12-04-2019 A-premie 35 punten
Chip nr. : 528210004868218
V. Brijol 20050298
M. Aliena 20040368
M/V. Reinar 960416
Fokk/eig.:STAL KOLDENHOF KLARENBEEK

0003. Phantom 20190022 13-05-2019 A-premie 36 punten
Chip nr. : 528210004867941
V. Zoran 20030431
M. Celine 20060242
M/V. Bjørkmann I-69--
Fokk/eig.:JANSSEN R. TER AARD

0004. Pelle 20190071 12-06-2019 B-premie 32 punten
Chip nr. : 528210006066980
V. Flurry 24111082
M. Flame 20090076
M/V. Kunar I-89--
Fokk/eig.:KAMPING E. WAGENBORGEN

0005. Palja 20190074 07-07-2019 A-premie 37 punten
Chip nr. : 528210006066918
V. Jelte 20130002
M. Oda van de Fjordenfarm 2O13
M/V. Brijol 20130002
Fokk/eig.:MOSSELAAR J. WESTERNIELAND

0007. Prestfoss 20190082 15-05-2019 A-premie 36 punten
Chip nr. : 528210006067088
V. Jelte 20130002
M. Gullfoss 20100180
M/V. Manus M168--
Fokk/eig.:DOLFING J. BALLOO

0008. Pelle 20190083 25-05-2019 A-premie 35 punten
Chip nr. : 528210006067427
V. Brijol 20050298
M. Mirabel 20160051
M/V. Lyckångs Tempo 20050298
Fokk/eig.:DOLFING J. BALLOO

0009. Pontus 20190085 22-07-2019 A-premie 36 punten
Chip nr. : 528210006067429
V. Jelte 20130002
M. Elann 20080173
M/V. Topas 20130002
Fokk/eig.:VERDEGAAL KITTY DIRKSHORN

Rubriek 02: MERRIEVEULENS
0011. Priya 20190034 30-04-2019 A-premie 39 punten
Chip nr. : 528210004867843
V. Brijol 20050298
M. Kella 20140074
M/V. Lyckångs Tempo 20050298
Fokk/eig.:WEVER H.J. ONSTWEDDE

0012. Phinte FY 20190046 29-05-2019 A-premie 36 punten
Chip nr. : 528210004862389
V. Gio 20100113
M. Arwen 40057812
M/V. Rudsmo Remi 20100113
Fokk/eig.:VERHAGEN AMBER HOOGEZAND

0013. Prisca 20190051 19-05-2019 A-premie 41 punten
Chip nr. : 528210004862210
V. Jelte 20130002
M. Urbi 19990520
M/V. Fjellwin F-74--
Fokk/eig.:BRAAM LISA ONSTWEDDE

0016. Pujetta 20190094 28-07-2019 A-premie 37 punten
Chip nr. : 528210006066946
V. Flurry 24111082
M. Julijetta 20130087
M/V. Hermansen I-93--
Fokk/eig.:BRINK GEBRS. ELDERSLOO

Rubriek 03 & 04: 1- & 2-JARIGE MERRIES
0018. Ojetta 20180043 17-05-2018 A-premie 35 punten
Chip nr. : 528210004860048
V. Flurry 24111082
M. Julijetta 20130087
M/V. Hermansen I-93--
Fokk/eig.:BRINK GEBRS. ELDERSLOO

0021. Nienke 20170016 27-03-2017 DNA getest
Chip nr. : 528210004445618 A-premie 36 punten
V. Flurry 24111082
M. Amalia 20040375
M/V. Jars I-78--
Fokk/eig.:MEULEN H. VAN DE FRIESCHEPALEN

0022. Niquita 20170053 A-premie 36 punten
Chip nr. : 528210004644618
V. Jelte 20130002
M. Hjordis 20110200
M/V. Cikaro 20060305
Eigenaar : VELDHUIS J. VLAGTWEDDE

Rubriek 05:3-JARIGE MERRIES
VOOR STAMBOEKKEURING
0024. Maaike 20160019 09-05-2016 DNA getest
Chip nr. : 528210004330423 STAMBOEKOPNAME
V. Kventin I-87---- 1e premie met 36 punten
M. Wendy 20010005
M/V. Jars I-78--
Fokker :KUIK K.
Eigenaar :NOBBE CLAUDIA VAN VEENDAM

0025. Madeline 20160044 22-05-2016 DNA getest
Chip nr. : 528210004447462 STAMBOEKOPNAME
V. Timor 980385 1e premie met 37 punten
M. Yanneke 20020247
M/V. Sverre I-67--
Fokk/eig.:VELDHUYSEN FAM. ST.JANSKLOOSTER

0026. Mirabel 20160051 06-04-2016 DNA getest
Chip nr. : 528210004450252 STAMBOEKOPNAME
V. Lyckångs Tempo S1056--- 1e premie met 36 punten
M. Isabel 20120107
M/V. Manus M168--
Fokk/eig.:DOLFING J. BALLOO

0027. Minke 20160052 10-04-2016 DNA getest
Chip nr. : 528210004450391 STAMBOEKOPNAME
V. Lyckångs Tempo S1056--- 1e premie met 38 punten
M. Udith 19990010
M/V. Manus M168--
Fokk/eig.:DOLFING J. BALLOO

0029. Mujetta 20160058 02-06-2016 DNA getest
Chip nr. : 528210004450002 STAMBOEKOPNAME
V. Hermansen I-93-- 1e premie met 36 punten
M. Ujetta 19990145
M/V. Halldor I-77--
Fokk/eig.:BRINK GEBRS. ELDERSLOO

Rubriek 05A: 3-JARIGE MEERIES VOOR STAMBOEKKEURING MITS EEN DNA CERT. KAN WORDEN OVERLEGD
0032. Myrna II 20160075 13-04-2016 STAMBOEKOPNAME
Chip nr. : 528210004326727 1e premie met 36 punten
V. Topas I-92----
M. Evelina II 20080196
M/V. Sverre I-67--
Fokk/eig.:JANSSEN R. TER AARD

Rubriek 06: 4-T/M 7-JARIGE MEERIES
0033. Julijetta 20130087 23-07-2013 DNA getest
Chip nr. : 528210002901551 1e premie met 36 punten
V. Hermansen I-93--
M. Ujetta 19990145
M/V. Halldor I-77--
Fokk/eig.:BRINK GEBRS. ELDERSLOO

0034. Kella 20140074 28-04-2014 DNA getest
Chip nr. : 528210004016916
V. Lyckångs Tempo S1056--- 1e premie met 37 punten
M. Floor 20090183
M/V. Kunar I-89--
Fokker :HALMINGH A.
Eigenaar :WEVER H.J. ONSTWEDDE

0035. Lizz 20150048 24-05-2015 DNA getest
Chip nr. : 528210004137428 1e premie met 38 punten
V. Hermansen I-93--
M. Brigga 20050179
M/V. Larsto L38---
Fokker :WEVER H.J.
Eigenaar :NOBBE CLAUDIA VAN VEENDAM

0037. Oda van de Fjordenfarm 2O13003DNA getest
Chip nr. : 981100002869463 2e premie met 33 punten
V. Brijol 20050298
M. Zenith B0035098
M/V. Almglimt 20050298
Fokker :STEVENS P.
Eigenaar :MOSSELAAR J. WESTERNIELAND

Rubriek 06A: 4-T/M 7-JARIGE MEERIES VOOR STAMBOEKKEURING MITS EEN DNA CERT. KAN WORDEN OVERLEGD
0040. Lydeth 20150096 09-07-2015 STAMBOEKOPNAME
Chip nr. : 528210004136671 2e premie met 33 punten
V. Hermansen I-93--
M. Deth 20070214
M/V. Bjørkmann I-69--
Fokk/eig.:GEERLINGS B.J. ROLDE

Rubriek 07: 8-JAAR EN OUDERE MERRIES
0041. Ylona 20020252 28-05-2002 DNA getest
Chip nr. : 528210001162074 BIJSCHRIJVER
V. Reinar 19960416 1e premie met 35 punten
M. Narda N-55
M/V. Tunar I-52-
Eigenaar :TAMMINGA s. Odoornerveen

Rubriek 06A: 8-JARIGE E.O. MEERIES VOOR STAMBOEKKEURING MITS EEN DNA CERT. KAN WORDEN OVERLEGD
0042. Flame 20090076 04-05-2009 2e premie met 34 punten
Chip nr. : 528210002335761 STAMBOEKOPNAME
V. Kunar I-89--
M. Zilfi 20030366
M/V. Bjorgard B-180-
Fokk/eig.:KAMPING E. WAGENBORGEN

RUINEN
RUINEN 1- & 2-JARIGE RUINEN
0043. Olaf 20180025 20-04-2018 B-premie met 34 punten
Chip nr. : 528210004682712
V. Hermansen I-93--
M. Yjetta 20020402
M/V. Ohlsen Junior I-80--
Fokk/eig.:BRINK GEBRS. ELDERSLOO

Rubriek 08B: 3-JAAR EN OUDERE RUINEN
0045. Ivar 20120022 01-05-2012 DNA getest
Chip nr. : 528210002717211 1e premie met 36 punten
V. Hermansen I-93--
M. Marloes M-223-
M/V. Havstad I-64--
Fokker :PAASMAN K.K.
Eigenaar :HOUTEN HELEEN VAN URETERP

0046. Lycke 20150070 10-06-2015 DNA getest
Chip nr. : 528210004150573 STAMBOEKOPNAME
V. Kventin I-87---- 1e premie met 35 punten
M. Blissy 20050011
M/V. Ohlsen Junior I-80--
Fokk/eig.:HUIGENS F. & POST H. BEILEN

0048. Molde 20160067 12-06-2016 DNA getest
Chip nr. : 528210004444812 STAMBOEKOPNAME
V. Timor 980385 1e premie met 37 punten
M. Zafira 20030314
M/V. Tunar I-52--
Fokk/eig.:ZIELSTRA G. STADSKANAAL

0049. Lascko 20150107 05-07-2015 DNA getest
Chip nr. : 528210004150185 STAMBOEKOPNAME
V. Anton I-83-- 1e premie met 36 punten
M. Hjordis 20110200
M/V. Cikaro I-83----
Fokker :APPELDOORN E.T.
Eigenaar :TEL CHANTAL HIJKEN

Rubriek 08d: STERRUINEN
0052. Zinbath 20030454 01-08-2003 DNA getest 1e prijs met 2e plaats
Chip nr. : 528210001154468 B-DR.MENNEN FJORDSPORT
V. Sven 970114 A-CERT.LANDBOUWBRUIKB
M. JadeJetta J-104- B-CERT.ZADELPROEF
M/V. Brusvein I-51-- A-CERT.MENPROEF
B-DRESSUUR FJORDSPORT
Fokk/eig.:BRINK GEBRS. ELDERSLOO

0053. Adanco 20040404 19-05-2004 DNA getest 1e prijs met 1e plaats
Chip nr. : 528210000559271 AA-CERT.ZADELPROEF
V. Jars I-78-- LL-DRESSUUR FJORDSPORT
M. Larissa L-94-- L2-DR.FJORDSPORT
M/V. Eros E-220-
Fokker :VEENSTRA L.
Eigenaar :KLOK C. ASSEN

Rubriek 09: MODELMERRIES
0055. Elann 20080173 08-06-2008 DNA getest
Chip nr. : 528210002119167 B-CERT.ZADELPROEF
V. Topas I-92---- B-DRESSUUR FJORDSPORT
M. Nannelore N-247- 2e klasse met 36 punten
M/V. Halstor I-57--
Fokker :VELDHUIS JOHAN
Eigenaar :VERDEGAAL KITTY DIRKSHORN

0056. Imca 20120061 14-05-2012 DNA getest
Chip nr. : 528210002714520 A-CERT.ZADELPROEF
V. Stendis Bue I-96---- B-DR.&B-SPR.FJORDSPORT
M. Celine 20060242 2e klasse met 35 punten
M/V. Bjørkmann I-69--
Fokk/eig.:JANSSEN R. TER AARD

0057. Vjenna 20000486 30-06-2000 DNA getest
Chip nr. : 528210000198332 B-CERT.ZADELPROEF
V. Jars I-78-- 1e klasse met 37 punten
M. Lindy L-312-
M/V. Tunar I-52--
Fokker :EE H.G.VAN
Eigenaar :TEL CHANTAL HIJKEN

Rubriek 10: STERMERRIES
0059. Yjetta 20020402 01-08-2002 DNA getest
Chip nr. : 528210001154850 KEURMERRIE
V. Ohlsen Junior I-80-- AA-CERT.ZADELPROEF
M. JadeJetta J-104- 1e prijs met 4e plaats
M/V. Brusvein I-51--
Fokk/eig.:BRINK GEBRS. ELDERSLOO

0060. Aliena 20040368 14-06-2004 DNA getest
Chip nr. : 528210000561735 B-CERT.LANDBOUWBRUIKB
V. Reinar 960416 A-CERT.ZADELPROEF
M. Pauliena 950554 1e prijs met 3e plaats
M/V. Tunar I-52--
Fokker :BERG B.VAN DE
Eigenaar :STAL KOLDENHOF KLARENBEEK

0061. Celine 20060242 24-04-2006 DNA getest 1e prijs met 1e plaats
Chip nr. : 528210000856832 PRESTATIEMERRIE
V. Bjørkmann I-69-- A-CERT.LANDBOUWBRUIKB
M. Odeth 940878 AA-CERT.ZADELPROEF
M/V. Drageset I-48-- B-DRESSUUR FJORDSPORT
Fokker :ST.NATUURBEHEER MET
Eigenaar :JANSSEN R. TER AARD

0063. Gullfoss 20100180 11-06-2010 DNA getest 1e prijs met 2e plaats
Chip nr. : 528210002547724 A-CERT.ZADELPROEF
V. Manus M168--
M. Nandij N-62--
M/V. Tunar I-52--
Fokk/eig.:DOLFING J. BALLOO

Rubriek 11: ELITEMERRIES
0065. Myrna M-259- 25-05-1992 DNA getest
Chip nr. : 528210000146325 PREFERENTE-MERRIE
V. Sebastian I-61-- KEURMERRIE
M. Imca i-224- PRESTATIEMERRIE
M/V. Brusvein I-51-- ELITEMERRIE
A-CERT.LANDBOUWBR. A-CERT.ZADELPROEF
B-CERT.MENPROEF
Fokker :JANSSEN J. L-DR.EN B-SPR.NPC
Eigenaar :JANSSEN R. TER AARD
.
0066. Nandij N-62-- 20-04-1993 DNA getest
Chip nr. : 528210000140413 KEURMERRIE
V. Tunar I-52-- PRESTATIEMERRIE
M. Hanneke H-120- ELITEMERRIE
M/V. Toddy I-56-- A-CERT.LANDBOUWBRUIKB
AA-CERT.ZADELPROEF
LL-DR.EN B-SPR. NPC.
Fokker :DERKSEN W.H.
Eigenaar :DOLFING J. BALLOO

Rubriek: FJORDENPAARDEN IN HET ZONNETJE
Vjenna 20000486 30-06-2000 B-CERT.ZADELPROEF
V. Jars I-78-- SPORT PRESTATIE DRESSUUR KNHS
M. Lindy L-312-
Eigenaar :TEL CHANTAL HIJKEN

Adanco 20040404 19-05-2004 AA-CERT.ZADELPROEF
V. Jars I-78-- LL-DRESSUUR FJORDSPORT
M. Larissa L-94-- L2-DR.FJORDSPORT
M/V. Eros E-220- SPORT PRESTATIE DRESSUUR KNHS
Fokker :VEENSTRA L.
Eigenaar :KLOK C. ASSEN

Myrna M-259- 25-05-1992 PREFERENTE-MERRIE
V. Sebastian I-61-- KEURMERRIE
M. Imca i-224- PRESTATIEMERRIE
M/V. Brusvein I-51-- ELITEMERRIE
Eigenaar :JANSSEN R. TER AARD

Nandij N-62-- 20-04-1993 KEURMERRIE
V. Tunar I-52-- PRESTATIEMERRIE
M. Hanneke H-120- ELITEMERRIE
M/V. Toddy I-56-- PREFERENTE MERRIE
Eigenaar :DOLFING J. BALLOO

Celine 20060242 24-04-2006 PRESTATIEMERRIE
V. Bjørkmann I-69-- A-CERT.LANDBOUWBRUIKB
M. Odeth 940878 AA-CERT.ZADELPROEF
M/V. Drageset I-48-- B-DRESSUUR FJORDSPORT
Fokker :ST.NATUURBEHEER MET
Eigenaar :JANSSEN R. TER AARD

Rubriek 12: BEST GEREDEN COMBINATIE
Zinbath 20030454 01-08-2003 BEST GEREDEN COMB.
V. Sven 970114 2e plaats
M. JadeJetta J-104-
Fokk/eig.:BRINK GEBRS. ELDERSLOO

Imca 20120061 14-05-2012 A-CERT.ZADELPROEF
V. Stendis Bue I-96---- B-DR.&B-SPR.FJORDSPORT
M. Celine 20060242 1e plaats
Fokk/eig.:JANSSEN R. TER AARD

Rubriek 12: Fokkers-& Familie- Stalgroepen
Stalgroep R. Janssen
Celine 20060242 24-04-2006 PRESTATIEMERRIE
V. Bjørkmann I-69-- A-CERT.LANDBOUWBRUIKB
M. Odeth 940878 AA-CERT.ZADELPROEF
M/V. Drageset I-48-- B-DRESSUUR FJORDSPORT
Eigenaar :JANSSEN R. TER AARD

Myrna II 20160075 13-04-2016
V. Topas I-92----
M. Evelina II 20080196
Fokk/eig.:JANSSEN R. TER AARD

Myrna M-259- 25-05-1992 PREFERENTE-MERRIE
V. Sebastian I-61-- KEURMERRIE
M. Imca i-224- PRESTATIEMERRIE
M/V. Brusvein I-51-- ELITEMERRIE
A-CERT.LANDBOUWBRUIK A-CERT.ZADELPROEF
B-CERT.MENPROEF L-DR.EN B-SPR.NPC.
Eigenaar :JANSSEN R. TER AARD

Familiegroep gebr. Brink
Yjetta 20020402 01-08-2002 KEURMERRIE
V. Ohlsen Junior I-80-- AA-CERT.ZADELPROEF
M. JadeJetta J-104-
Fokk/eig.:BRINK GEBRS. ELDERSLOO

Zinbath 20030454 01-08-2003 B-DR.MENNEN FJORDSPORT
V. Sven 970114 A-CERT.LANDBOUWBRUIKB
M. JadeJetta J-104- B-CERT.ZADELPROEF
M/V. Brusvein I-51-- A-CERT.MENPROEF
B-DRESSUUR FJORDSPORT
Fokk/eig.:BRINK GEBRS. ELDERSLOO

Ojetta 20180043 17-05-2018
V. Flurry 24111082
M. Julijetta 20130087
Fokk/eig.:BRINK GEBRS. ELDERSLOO

Mujetta 20160058 02-06-2016
V. Hermansen I-93--
M. Ujetta 19990145
Fokk/eig.:BRINK GEBRS. ELDERSLOO

Roden en Thuis.

Rubriek 01 & 02: HENGSTVEULENS & MERRIEVEULENS
0001. Pleun 20190097 04-07-2019 B-premie
Chip nr. : 528210006066934
V. Rudsmo Rune 2O132591
M. Pitske van den Bosdries 2O1
M/V. Almglimt 2O132591
Fokk/eig.:TEL CHANTAL -HIJKEN

0002. Pjotter 20190098 23-05-2019 A-premie met 38 punten
Chip nr. : 528210006066982
V. Flurry 24111082
M. Hjordis 20110200
M/V. Cikaro 24111082
Fokk/eig.:TEL CHANTAL -HIJKEN

0004. Petra 20190033 29-04-2019 A-premie met 38 punten
Chip nr. : 528210004862361
V. Jelte 20130002
M. Amalia 20040375
M/V. Jars I-78--
Fokk/eig.:MEULEN H. VAN DE FRIESCHEPALEN

0005. Paiva 20190038 03-05-2019 A-premie met 37 punten
Chip nr. : 528210004867818
V. Brijol 20050298
M. Jilka 20130037
M/V. Hermansen I-93--
Fokk/eig.:SPOEL MARCEL VAN DER ZEVENHUIZEN GN

0006. Pien 20190045 09-05-2019 B-premie
Chip nr. : 528210004860755
V. Brijol 20050298
M. Frida 20090222
M/V. Manus M168--
Fokk/eig.:KIKKERT A. HIPPOLYTUSHOEF

0007. Philou 20190057 26-06-2019 A-premie met 39 punten
Chip nr. : 528210004867852
V. Jelte 20130002
M. Djaydee 20070227
M/V. Balony 20130002
Fokk/eig.:PLUG-V/D.MEULEN E. FROOMBOSCH

Rubriek 03 & 4: 1- & 2-JARIGE MERRIES
0008. Okaunita 20180060 31-05-2018 A-premie met 36 punten
Chip nr. : 528210004672743
V. Hermansen I-93--
M. Kaunita 20140045
M/V. Karant I-93----
Fokk/eig.:KEMKERS J. RODERESCH

0009. Oaunita 20180064 11-06-2018 A-premie met 35 punten
Chip nr. : 528210004682425
V. Hermansen I-93--
M. Aunita 20040355
M/V. Hayo H69---
Fokk/eig.:KEMKERS J. RODERESCH

0010. Odien 20180019 12-05-2018 A-premie met 39 punten
Chip nr. : 528210004682508
V. Kventin I-87--
M. Herxesa II 20110135
M/V. Karant I-95--
Eigenaar :MEULEN V.D. R. SIEGERSWOUDE

Rubriek 05: 3-JARIGE MERRIES VOOR STAMBOEKKEURING
0012. Meike 20160049 31-05-2016 DNA getest
Chip nr. : 528210004449619 STAMBOEKKEURING
V. Kventin I-87---- 1e premie met 40 pnt.
M. Eke 20080169
M/V. Karant I-87----
Fokk/eig.:VRIES TRYNTSJE DE LANGEZWAAG

Rubriek 06: 4- T/M 7-JARIGE MERRIES
0014. Jerika 20130085 06-06-2013 DNA getest
Chip nr. : 528210002900025 1e premie met 39 pnt
V. Hermansen I-93--
M. Serika 970733
M/V. Sverre I-67--
Fokk/eig.:ZWARTS-REINDERS R. ALTEVEER (GR)

0015. Lotte 20150064 12-06-2015 DNA getest
Chip nr. : 528210004141082 STAMBOEKKEURING
V. Karant I-95---- TE KOOP
M. Rebekka 960766 1e premie met 35 pnt
M/V. Halstor I-57--
Fokk/eig.:VENEKAMP L. PEIZE

0016. Pitske van den Bosdries 2O1400 DNA getest
Chip nr. : 981100004006522 STAMBOEKKEURING
V. Almglimt N94-2511 2e premie
M. Witske van den Bosdries
M/V. Njal VB N260--
Fokker :VRY L.DE
Eigenaar :TEL CHANTAL HIJKEN

Rubriek 07: 8-JAAR EN OUDERE MERRIES
0018. Finnea 20090221 19-06-2009 DNA getest
Chip nr. : 528210002333416 1e premie met 37 pnt
V. Timor 980385
M. Woudine 20010309
M/V. Bjørkmann I-69--
Fokker :MEER A.VAN DE
Eigenaar :KEUNING REINOU SURHUISTERVEEN

0019. Frida 20090222 24-06-2009 DNA getest
Chip nr. : 528210002331852 2e premie
V. Manus M168--
M. Ulvi 19990426
M/V. Oifor 940627
Fokk/eig.:KIKKERT A. HIPPOLYTUSHOEF

0020. Hjordis 20110200 08-05-2011 DNA getest
Chip nr. : 528210002530463 1e premie met 40 pnt
V. Cikaro 20060305
M. Daphne 20070271
M/V. Stedjeblakken I-94---
Fokker :DOLFING J.
Eigenaar :TEL CHANTAL HIJKEN

RUINEN
Rubriek 08A: 1 & 2-JARIGE RUINEN
0022. Nikay 20170072 01-06-2017 DNA getest
Chip nr. : 528210004647792 B-premie
V. Bren 20050080
M. Bella 20050064
M/V. Halldor I-77--
Eigenaar :ZWAAL C. STRIJEN

Rubriek 08c: MODELRUINEN
0024. Aike 20040388 27-06-2004 DNA getest
Chip nr. : 528210000561001 B-CERT.ZADELPROEF
V. Reitze 960860 2e klasse model met 35 pnt
M. Sanne 970055
M/V. Gardar I-73--
Fokker :VRIES GRYTSJE DE
Eigenaar :ZWARTS-REINDERS R. ALTEVEER

0025. Ivar 20120076 31-05-2012 DNA getest
Chip nr. : 528210002719011 B-CERT.ZADELPROEF
V. Yordy 20020289 2e klasse model met 34 pnt
M. Natasha N-232-
M/V. Sebastian I-61--
Fokker :SUELMAN G.H.
Eigenaar :SIETSES LOTTE BOELENSLAAN

Rubriek 08d: STERRUINEN
0026. Noran N170-- 07-05-1993 B-CERT.ZADELPROEF
Chip nr. : 528210000142168 LL-DR.EN B-SPR. NPC.
V. Sebastian I-61-- 1ste prijs en 1e plaats
M. Finona F-243-
M/V. Myrstein I-50--
Fokker :SUELMAN J.H.
Eigenaar :ZWARTS-REINDERS R. ALTEVEER

Rubriek 09: MODELMERRIES
0027. Björdy 20050091 05-05-2005 DNA getest
Chip nr. : 528210000671587 L-DR.&B-SPR.FJORDSPORT
V. Reitze 960860 1e klasse model met 39 pnt
M. Nataska N-425-
M/V. Halstor I-57--
Fokk/eig.:KOOISTRA E. NIEUW RODEN

0028. Djaydee 20070227 08-06-2007 DNA getest
Chip nr. : 528210002009180 B-CERT.ZADELPROEF
V. Balony I-88---- L-DR.&B-SPR.FJORDSPORT
M. Herxesa H-188- 1e klasse model met 38 pnt
M/V. Yerxes Y-117-
Fokker :MEULEN R.VAN DE
Eigenaar :PLUG-V/D.MEULEN E. FROOMBOSCH

0029. Jilka 20130037 27-05-2013 DNA getest
Chip nr. : 528210002906383 B-CERT.ZADELPROEF
V. Hermansen I-93-- C-CERT.MENPROEF
M. Björdy 20050091 B1-DR&B-spr.FJORDSPORT
M/V. Reitze 960860 2e klasse model met 36 pnt
Fokker :KOOISTRA E.
Eigenaar :SPOEL MARCEL VAN DER ZEVENHUIZEN GN

Rubriek 10: STERMERRIES
0031. Amalia 20040375 27-06-2004 DNA getest
Chip nr. : 528210000558217 AA-CERT.ZADELPROEF
V. Jars I-78-- B-DRESSUUR FJORDSPORT
M. Lamirda L-50-- 1ste prijs met 2e plaats
M/V. Halstor I-57--
Fokk/eig.:MEULEN H. VAN DE FRIESCHEPALEN

0032. Eke 20080169 30-05-2008 DNA getest
Chip nr. : 528210002120616 A-CERT.ZADELPROEF
V. Karant I-95---- L2-DR&B-SPR.FJORDSPORT
M. Vrouke 20000018 1ste prijs met 1ste plaats
M/V. Holmar I-66--
Fokker :VRIES B.DE
Eigenaar :VRIES TRYNTSJE DE LANGEZWAAG

Rubriek: FJORDSPORT
Aike 20040388 27-06-2004 B1 DIPLOMA geslaagd
V. Reitze 960860 B1 WEDSTRIJD
M. Sanne 970055 BEST GERDEN COMB.
M/V. Gardar I-73-- LISETTE RAVEN
Eigenaar :ZWARTS-REINDERS R. ALTEVEER

Ivar 20120076 31-05-2012 BEST GEREDEN COMB.
V. Yordy 20020289 1ste
M. Natasha N-232-
M/V. Sebastian I-61--
Eigenaar :SIETSES LOTTE BOELENSLAAN

Jerika 20130085 06-06-2013
V. Hermansen I-93--
M. Serika 970733 BEST GEREDEN COMB.
M/V. Sverre I-67-- ESTHER OLDENBURG
Fokk/eig.:ZWARTS-REINDERS R. ALTEVEER (GR)

Lotte 20150064 12-06-2015
V. Karant I-95----
M. Rebekka 960766 BEST GEREDEN COMB.
M/V. Halstor I-57-- ELINE LANGES
Fokk/eig.:VENEKAMP L. PEIZE

Noran N170-- 07-05-1993
V. Sebastian I-61--
M. Finona F-243- BEST GEREDEN COMB.
M/V. Myrstein I-50-- ZAKRA GELUK
Eigenaar :ZWARTS-REINDERS R. ALTEVEER

Rubriek 16: THUISKEURING
HENGSTVEULENS
0055. Prins 20190005 05-04-2019 A-premie met 35 punten
Chip nr. : 528210004868083
V. Hermansen I-93--
M. Elina 20080101
M/V. Timor 980385
Fokk/eig.:N.Z.O.D.PROJEKTONTWI AALDEN

0056. Pablo 20190014 27-04-2019 A-premie met 38 punten
Chip nr. : 528210004868136
V. Flurry 24111082
M. Evita 20080028
M/V. Hermansen I-93--
Fokk/eig.:N.Z.O.D.PROJEKTONTWI AALDEN

0057. Picasso 20190084 29-05-2019 B-premie
Chip nr. : 528210006067349
V. Hermansen I-93--
M. Larrisa 20150063
M/V. Manus M168--
Fokk/eig.:N.Z.O.D.PROJEKTONTWI AALDEN

Rubriek MERRIEVEULENS
0058. Princes 20190028 14-04-2019 B-premie
Chip nr. : 528210004860594
V. Hermansen I-93--
M. Enka 20080050
M/V. Zortin I-93----
Fokk/eig.:N.Z.O.D.PROJEKTONTWI AALDEN

0059. Phillynna 20190053 26-05-2019 B-premie
Chip nr. : 528210004848201
V. Hermansen I-93--
M. Linda 20150058
M/V. Anton I-83--
Fokk/eig.:N.Z.O.D.PROJEKTONTWI AALDEN

4- T/M 7-JARIGE MERRIES
0060. Linda 20150058 02-06-2015 DNA getest
Chip nr. : 528210004146842 STAMBOEKKEURING
V. Anton I-83-- 2e premie
M. Gerdie 20100051
M/V. Manus M168--
Fokk/eig.:N.Z.O.D.PROJEKTONTWI AALDEN

0061. Larrisa 20150063 03-06-2015 DNA getest
Chip nr. : 528210004142208 STAMBOEKKEURING
V. Manus M168-- 1 ste premie
M. Enka 20080050
M/V. Zortin M168----
Fokk/eig.:N.Z.O.D.PROJEKTONTWI AALDEN

8-JAAR EN OUDERE MERRIES
0062. Evita 20080028 12-04-2008 DNA getest
Chip nr. : 528210002111068
V. Hermansen I-93-- 1ste premie met 37 punten
M. Romy 960263
M/V. Lenngard L200--
Fokker :ASTEN P.VAN
Eigenaar :N.Z.O.D.PROJEKTONTWI AALDEN

0063. Enka 20080050 30-04-2008 DNA getest
Chip nr. : 528210002114439 1ste premie met 35 punten
V. Zortin 20030078
M. Ynka 20020202
M/V. Lenngard L200--
Fokker :MICHELS P.
Eigenaar :N.Z.O.D.PROJEKTONTWI AALDEN

0064. Elina 20080101 13-05-2008 DNA getest
Chip nr. : 528210002116576 1ste premie met 38 punten
V. Timor 980385
M. Yvanda 20020204
M/V. Tunar I-52--
Fokker :ZWEERS J.
Eigenaar :N.Z.O.D.PROJEKTONTWI AALDEN