• Span Belfjor
  • 55 jaar 46-070810[1]
  • 1969364_238310979704984_1826714630_n
  • 18980025
  • achterkant herfst 2007
  • achterkant tandem
  • agar2
  • balony
  • Celine met Ybora in het IJsselmeer
  • Coby met Nosey
  • DSC_0738
  • Foto-133
  • Foto550-RLMBC7S8[1]
  • Marga ondergaande zon
  • mindy z 2 dr
  • P1180075
  • pushball3
  • raingard
  • Rinske Hol
  • roosje Theo makker
  • sbb
  • Sevenum Evite 1
  • Sevenum geke 2
  • SLIKKEN
  • sophie3
  • Texel marathon
  • voorkant winter
  • voorkant

Dressuur wedstrijd Klasse L & M
Jury: L. v. Pommeren
Jury: J. Biemans

1ste L2 Sophie Stufken Djingård 20070100
2de L1 Demi Buitenhuis Tordengard 980748
BM M1 Maureen v. Bon Karant I-95

Dressuurkampioenschap
Klasse B1 & B2
Jury: S. Meuz
1ste B1 Anne Tielen Raingård 960500
2de B2 Michelle Buitenhuis Djingård 20070100
3de B1 Luke vd Dool Øyane 940638
4de B1 Sandrine Jacobs Tordengard 980748
5de B2 Nienke Groot Raingård 960500
6de B2 Anneke Sloet Usgård 19990500
7de B1 Valerie Monster Hegdal 20110068
8ste B1 Dana Stuart Wyomi 20010129
9de B1 Milet Barten Øyane 940638
10de B2 Elby Steenbergen Drange Rolv I-90
11de B1 Kim vd Meer Hegdal 20110068

Aanvang Klasse A: Jury: E. Vleugel
1ste Nomi Broerse Sandor 970265
2de Amber vd Berg Emalia 20080170
3de Ame Smeenk Usgård 19990500
4de Myrthe Brakel Emalia 20080170
5de Dara Vos Wyomi 20010129

Springen:
1.De wijze van rijden: x 3
2.Houding en zit: x 3
3.Presentatie: x 1

Jury: L.v. Pommeren & E. Vleugel
1ste Sandrine Jacobs Ziri 20030043
2de Anneke Sloet Raingård 960500
3de Anne Tielen Raingård 960500
4de Demi Buitenhuis Tordengard 980748
4de Elby Steenbergen Usgård 19990500
6de Luke vd Dool Rosegård 960761
6de Nienke Groot Rosegård 960761
8ste Michelle Buitenhuis Ziri 20030043
8ste Milet Barten Usgård 19990500

BEHENDIGHEID BUITEN OP HET GRAS,
Onder leiding van M. Versteegh & M. Vleeming
Klasse B
1ste Sandrine Jacobs Ziri 20030043 4.33
2de Michelle Buitenhuis Drange Rolv I-90 5.12
3de Nienke Groot Rikegard 19960021 5.37
4de Anne Tielen Ziri 20030043 5.42
5de Anneke Sloet Drange Rolv I-90 6.01
6de Luke vd Dool Øyane 940638 6.54
7de Dana Stuart Wyomi 20010129 7.11
8ste Kim vd Meer Hegdal 20110068 7.12
9de Valerie Monster Hegdal 20110068 7.28
10de Milet Barten Øyane 940638 7.29
11de Elby Steenbergen Drange Rolv I-90 8.50

Klasse A
1ste Dara Vos Wyomi 20010129 4.40
2de Myrthe Brakel Emalia 20080170 4.47
3de Ame Smeenk Rikegard 19960021 6.24
4de Nomi Broerse Sandor 970265 6.47
5de Jentl Witsel Sandor 970265 6.52
6de Amber vd Berg Emalia 20080170 7.26