• Span Belfjor
  • 55 jaar 46-070810[1]
  • 1969364_238310979704984_1826714630_n
  • 18980025
  • achterkant herfst 2007
  • achterkant tandem
  • agar2
  • balony
  • Celine met Ybora in het IJsselmeer
  • Coby met Nosey
  • DSC_0738
  • Foto-133
  • Foto550-RLMBC7S8[1]
  • Marga ondergaande zon
  • mindy z 2 dr
  • P1180075
  • pushball3
  • raingard
  • Rinske Hol
  • roosje Theo makker
  • sbb
  • Sevenum Evite 1
  • Sevenum geke 2
  • SLIKKEN
  • sophie3
  • Texel marathon
  • voorkant winter
  • voorkant

Kampioenschap
Veulenkampioenschap : 10
Res. Veulenkampioenschap : 5
Jeugdkampioen :18
Res. Jeugd kampioen :19
Kampioen 3-jr e.o. merries z. predicaat :28
Res. Kampioen 3-jr e.o. merries predicaat :39
Kampioen ruinen :48
Res. Kampioen ruinen :54
Kampioen predicaat merries :64
Res. Kampioen predicaat merries :71

Om in aanmerking te komen voor de kampioenskeuring moeten er min. 3 paarden deelnemen in desbetreffende rubriek, deze moeten min. een A- of 1ste premie hebben behaald tijdens deze dag of reeds model, ster of elite zijn. Mocht er een rubriek zijn met minder paarden dan kan in overleg met de jury een paard wel deelnemen aan het dagkampioenschap

Rubriek 01: HENGSTVEULENS
0001. Naud 20170002 24-03-2017 B-premie met 34 punten
Chip nr. : 528210004448263
V. Manus M168--
M. Hilde 20110080
M/V. Timor 980385
Fokk/eig.:BERG B.VAN DEN WANNEPERVEEN

0003. Noàh 20170045 14-05-2017 B-premie met 34 punten
Chip nr. : 528210004453551
V. Topas I-92----
M. Hannekje 20110183
M/V. Anton I-83--
Fokk/eig.:ORSEL MARISSA RENKUM

0004. Nacho 20170051 23-05-2017 A-premie met 35 punten
Chip nr. : 528210004645712
V. Manus M168--
M. Vjenna 20000486
M/V. Jars I-78--
Fokk/eig.:TEL CHANTAL ZEIJERVELD

0005. Nordal 20170073 05-06-2017 A-premie met 38 punten
Chip nr. : 528210004647079
V. Manus M168--
M. Veronika II 20000582
M/V. Faun Tor I-74--
Fokk/eig.:DOLFING H. YHORST

0006. Naud 20170108 21-05-2017 B-premie met 34 punten
Chip nr. : 528210004651520
V. Jelte 20130002
M. Tsjallien 980637
M/V. Ohlsen Junior I-80--
Fokk/eig.:TAMSMA G. FRANEKER

0007. Niek 20170109 31-05-2017 A-premie met 37 punten
Chip nr. : 528210004646021
V. Jelte 20130002
M. Harmke 20110141
M/V. Anton I-83--
Fokk/eig.:TAMSMA G. FRANEKER

0008. Naesbjorn 20170112 20-05-2017 B-premie met 34 punten
Chip nr. : 528210004646433
V. Zoran 20030431
M. Gudbjørg 20100053
M/V. Faun Tor I-74--
Fokk/eig.:JANSSEN R. TER AARD

Rubriek 02: MERRIEVEULENS
0010. Nienke 20170016 27-03-2017 A-premie met 39 punten
Chip nr. : 528210004445618
V. Flurry 24111082
M. Amalia 20040375
M/V. Jars I-78--
Fokk/eig.:MEULEN H. VAN DE FRIESCHEPALEN

0011. Nanique 20170024 26-04-2017 C-premie
Chip nr. : 528210004449660
V. Timor 980385
M. Gemma 20100218
M/V. Ansgar Skellerod I-99--
Fokk/eig.:TEL CHANTAL ZEIJERVELD

0012. Njasmijn 20170025 19-04-2017 A-premie met 37 punten
Chip nr. : 528210004444847
V. Zoran 20030431
M. Celine 20060242
M/V. Bjørkmann I-69--
Fokk/eig.:JANSSEN R. TER AARD

0013. Nevada 20170080 03-06-2017 A-premie met 35 punten
Chip nr. : 528210004449492
V. Jelte 20130002
M. Felisia 20090181
M/V. Sebastian I-61--
Fokk/eig.:BERG-V/D.POL A.V/D. WANNEPERVEEN

0014. Nobieke 20170104 19-07-2017 A-premie met 36 punten
Chip nr. : 528210004642686
V. Hermansen I-93--
M. Cobjabeau 20060036
M/V. Kunar I-93----
Fokk/eig.:BROER HANNEKE SMILDE

0015. Noor 20170097 10-05-2017 B-premie met 34 punten
Chip nr. : 528210004648116
V. Jelte 20130002
M. Kaysa 20140033
M/V. Manus M168--
Fokk/eig.:STAL HAAS GRIJPSKERK

Rubriek 03: 1-JARIGE MERRIES

0017. Mariya 20160015 23-04-2016 DNA getest
Chip nr. : 528210004328534 A-premie met 37 punten
V. Lyckångs Tempo S1056---
M. Prisca 950338
M/V. Kaspar VB K129--
Fokk/eig.:WISSEBORN M.M. ASSEN

0018. Mirabel 20160051 06-04-2016 A-premie met 39 punten
Chip nr. : 528210004450252
V. Lyckångs Tempo S1056---
M. Isabel 20120107
M/V. Manus M168--
Fokk/eig.:DOLFING J. BALLOO

0019. Minke 20160052 10-04-2016 A-premie met 39 punten
Chip nr. : 528210004450391
V. Lyckångs Tempo S1056---
M. Udith 19990010
M/V. Manus M168--
Fokker :DOLFING J.
Eigenaar :KNOL J. BALLOO

0021. Mujetta 20160058 02-06-2016 A-premie met 35 punten
Chip nr. : 528210004450002
V. Hermansen I-93--
M. Ujetta 19990145
M/V. Halldor I-77--
Fokk/eig.:BRINK GEBRS. ELDERSLOO

Rubriek 04: 2-JARIGE MERRIES

0023. Lijdajetta 20150054 29-05-2015 A-premie met 37 punten
Chip nr. : 528210004148808
V. Hermansen I-93--
M. Yjetta 20020402
M/V. Ohlsen Junior I-80--
Fokk/eig.:BRINK GEBRS. ELDERSLOO

0024. Lydeth 20150096 09-07-2015 A-premie met 38 punten
Chip nr. : 528210004136671
V. Hermansen I-93--
M. Deth 20070214
M/V. Bjørkmann I-69--
Fokk/eig.:GEERLINGS B.J. ROLDE

Rubriek 05: 3-JARIGE MERRIES

0026. Kjaerna 20140027 16-05-2014 DNA getest
Chip nr. : 528210004017221 STAMBOEKKEURING
V. Sven 970114 1ste premie met 35 punten
M. Myrna M-259-
M/V. Sebastian I-61--
Fokk/eig.:JANSSEN R. TER AARD

0027. Kabi 20140063 05-07-2014 DNA getest
Chip nr. : 528210004020764 STAMBOEKKEURING
V. Sven 970114 1ste premie met 38 punten
M. Gabi 20100055
M/V. Faun Tor I-74--
Fokk/eig.:JANSSEN R. TER AARD

0028. Kelly 20140065 09-06-2014 DNA getest
Chip nr. : 528210004009719 STAMBOEKKEURING
V. Timor 980385 1ste premie met 39 punten
M. Cirany 20060244
M/V. Stedjeblakken 19980385
Fokk/eig.:DOLFING J. BALLOO

0029A Kjolbjørg 20140021 21-04-2014 DNA getest
Chip nr. : 528210004019341 STAMBOEKKEURING
V. Zoran 20030431 1ste premie met 37 punten
M. Gudbjørg 20100053
M/V. Faun Tor I-74--
Fokk/eig.:JANSSEN R. TER AARD

Rubriek 06: 4- T/M 7-JARIGE MERRIES
0031. Gemma 20100218 11-06-2010 DNA getest
Chip nr. : 528210002546643 1ste premie met 35 punten
V. Ansgar Skellerod I-99--
M. Tamilla 980468
M/V. Bjorgard B-180-
Fokker :BERG B.VAN DEN
Eigenaar :TEL CHANTAL ZEIJERVELD

0034. Hannekje 20110183 17-04-2011 DNA getest
Chip nr. : 528210002690631 D-CERT.ZADELPROEF
V. Anton I-83-- 1ste premie met 36 punten
M. Vanneke 20000258
M/V. Lenngard L200--
Fokker :WIJLHUIZEN S.
Eigenaar :ORSEL MARISSA RENKUM

0035. Ilva 20120037 30-04-2012 DNA getest
Chip nr. : 528210002721216 1ste premie met 37 punten
V. Manus M168--
M. Ynka 20020202
M/V. Lenngard L200--
Fokker :MICHELS P.
Eigenaar :MENNEGAT D. ASSEN

0036. Jadejetta 20130019 09-05-2013 DNA getest
Chip nr. : 528210002908216 1ste premie met 37 punten
V. Hermansen I-93--
M. Yjetta 20020402
M/V. Ohlsen Junior I-80--
Fokk/eig.:BRINK GEBRS. ELDERSLOO

0037. Jenta 20130050 31-05-2013 DNA getest
Chip nr. : 528210002905399 2de premie met 34 punten
V. Timor 980385
M. Zafira 20030314
M/V. Tunar I-52--
Fokk/eig.:ZIELSTRA G. STADSKANAAL

0038. Julijetta 20130087 23-07-2013 DNA getest
Chip nr. : 528210002901551 1ste premie met 38 punten
V. Hermansen I-93--
M. Ujetta 19990145
M/V. Halldor I-77--
Fokk/eig.:BRINK GEBRS. ELDERSLOO

0039. Oda van de Fjordenfarm 2O130038 DNA getest
Chip nr. : 981100002869463 STAMBOEKKEURING
V. Brijol 20050298 1ste premie met 38 punten
M. Zenith 80035098
M/V. Almglimt 20050298
Fokker :STEVENS P.
Eigenaar :MOSSELAAR J. WESTERNIELAND

Rubriek 07: 8-JAAR E.O. MERRIES

0041. Vjenna 20000486 30-06-2000 DNA getest
Chip nr. : 528210000198332 STAMBOEKKEURING
V. Jars I-78-- 1ste premie met 35 punten
M. Lindy L-312-
M/V. Tunar I-52--
Fokker :EE H.G.VAN
Eigenaar :TEL CHANTAL ZEIJERVELD

0042. Ylona 20020252 28-05-2002 DNA getest
Chip nr. : 528210001162074 1ste premie met 35 punten
V. Reinar 960416
M. Narda N-55--
M/V. Tunar I-52--
Fokker :RUSSCHER D.
Eigenaar :TAMMINGA S. ODOORNERVEEN

0044. Esther 20080037 10-04-2008 DNA getest
Chip nr. : 528210002112934 STAMBOEKKEURING
V. Anton I-83-- 1ste premie met 36 punten
M. Tatum 980292
M/V. Tunar I-52--
Fokker :BERG B.VAN DE
Eigenaar :WESSELS E ASSEN

Rubiek 08: RUINEN
RUBRIEK 08A: 1- & 2-JARIGE RUINEN

0047. Mijne 20160042 18-05-2016 B-premie met 34 punten
Chip nr. : 528210004446762
V. Hermansen I-93--
M. Yjetta 20020402
M/V. Ohlsen Junior I-80--
Fokk/eig.:BRINK GEBRS. ELDERSLOO

0048. Molde 20160067 12-06-2016 A-premie met 39 punten
Chip nr. : 528210004444812
V. Timor 980385
M. Zafira 20030314
M/V. Tunar I-52--
Fokk/eig.:ZIELSTRA G. STADSKANAAL

0049. Raugjo van den Bosdries 2O150036
Chip nr. : 981100004193779 B-premie met 33 punten
V. Almglimt N94-2511
M. Eitske van de Bosdries B-E2
M/V. Haugguten N94-2511
Fokker :VRY L.DE
Eigenaar :DOLFING J. BALLOO

RUBRIEK 08B: 3-JAAR E.O. RUINEN

0052. Karsten 20140071 08-05-2014 DNA getest
Chip nr. : 528210004020925 STAMBOEKKEURING
V. Lyckångs Tempo S1056--- 2de premie met 34 punten
M. Udith 19990010
M/V. Manus M168--
Fokker :DOLFING J.
Eigenaar :BROUWER NIENKE GRONINGEN

Rubriek 08ba: 3 JR E. O. RUINEN VOOR STAMBOEKKEURING
MITS EEN DNA CERT. KAN WORDEN OVERLEGD

0053. Hidde v.d.Walschot 36846014 2014
Chip nr. : 276020000400282 STAMBOEKKEURING
V. Kastanjegardens Hannibal DK 2de premie met 34 punten
M. Vrenske 20000192
M/V. Bjorgard B-180-
Fokker :ALBERS T./ WORP B.
Eigenaar :HAMMINGA G. GASSELTE

0054. Kay 20140038 18-05-2014 STAMBOEKKEURING
Chip nr. : 528210004016259 1ste premie met 37 punten
V. Manus M168--
M. Enka 20080050
M/V. Zortin M168----
Fokker :N.Z.O.D.PROJEKTONTWI
Eigenaar :BRINK GEBRS. ELDERSLOO

0055. Kastor 20140053 09-06-2014 STAMBOEKKEURING
Chip nr. : 528210004019309 1ste premie met 36 punten
V. Hermansen I-93--
M. Yjetta 20020402
M/V. Ohlsen Junior I-80--
Fokk/eig.:BRINK GEBRS. ELDERSLOO

Rubriek 08d: STERRUINEN

0057. Zinbath 20030454 01-08-2003 DNA getest 1ste prijs met 1ste plaats
Chip nr. : 528210001154468 B-DR.MENNEN FJORDSP.
V. Sven 970114 A-CERT.LANDBOUWBRUIKB
M. JadeJetta J-104- B-CERT.ZADELPROEF
M/V. Brusvein I-51-- A-CERT.MENPROEF
B-DRESSUUR FJORDSPORT
Fokk/eig.:BRINK GEBRS. ELDERSLOO

Rubriek 10: STERMERRIES

0061. Prisca 950338 14-05-1995 DNA getest
Chip nr. : 528210000171906 A-CERT.ZADELPROEF
V. Kaspar VB K129-- B-DR.& B-SPR.FJORDSP
M. Hanneke H-120- 1ste prijs met 6de plaats
M/V. Toddy I-56--
Fokker :DERKSEN W.H.
Eigenaar :WISSEBORN M.M./ VOS ASSEN

0063. Yjetta 20020402 01-08-2002 DNA getest
Chip nr. : 528210001154850 KEURMERRIE
V. Ohlsen Junior I-80-- AA-CERT.ZADELPROEF
M. JadeJetta J-104- 1ste prijs met 4de plaats
M/V. Brusvein I-51--
Fokk/eig.:BRINK GEBRS. ELDERSLOO

0064. Amalia 20040375 27-06-2004 DNA getest
Chip nr. : 528210000558217 AA-CERT.ZADELPROEF
V. Jars I-78-- B-DRESSUUR FJORDSPORT
M. Lamirda L-50-- 1ste plaats met 1ste prijs
M/V. Halstor I-57--
Fokk/eig.:MEULEN H. VAN DE FRIESCHEPALEN

0065. Celine 20060242 24-04-2006 DNA getest 1ste prijs met 5de plaats
Chip nr. : 528210000856832 PRESTATIEMERRIE
V. Bjørkmann I-69-- A-CERT.LANDBOUWBRUIKB
M. Odeth 940878 AA-CERT.ZADELPROEF
M/V. Drageset I-48-- B-DRESSUUR FJORDSPORT
Fokker :ST.NATUURBEHEER MET
Eigenaar :JANSSEN R. TER AARD

0066. Cirany 20060244 11-05-2006 DNA getest 1ste prijs met 3de plaats
Chip nr. : 528210000860809 AA-CERT.ZADELPROEF
V. Stedjeblakken I-94---- B-DRESSUUR FJORDSPORT
M. Udith 19990010
M/V. Manus M168--
Fokker :DOLFING J.
Eigenaar :VENEKAMP M. VRIES

0068. Gullfoss 20100180 11-06-2010 DNA getest
Chip nr. : 528210002547724 A-CERT.ZADELPROEF
V. Manus M168-- 1ste prijs met 2de plaats
M. Nandij N-62--
M/V. Tunar I-52--
Fokk/eig.:DOLFING J. BALLOO

Rubriek 11: ELITE MERRIES
0070. Myrna M-259- 25-05-1992 DNA getest ter opluistering
Chip nr. : 528210000146325 PREFERENTE-MERRIE
V. Sebastian I-61-- KEURMERRIE
M. Imca i-224- PRESTATIEMERRIE
M/V. Brusvein I-51-- ELITEMERRIE
A-CERT.LANDBOUWBRUIKB
A-CERT.ZADELPROEF
B-CERT.MENPROEF
L-DR.EN B-SPR.NPC.
Fokker :JANSSEN J.
Eigenaar :JANSSEN R. TER AARD

0071. Nandij N-62-- 20-04-1993 DNA getest ter opluistering
Chip nr. : 528210000140413 KEURMERRIE
V. Tunar I-52-- PRESTATIEMERRIE
M. Hanneke H-120- ELITEMERRIE
M/V. Toddy I-56-- A-CERT.LANDBOUWBRUIKB
AA-CERT.ZADELPROEF
LL-DR.EN B-SPR. NPC.
Fokker :DERKSEN W.H.
Eigenaar :DOLFING J. BALLOO