• Span Belfjor
  • 55 jaar 46-070810[1]
  • 1969364_238310979704984_1826714630_n
  • 18980025
  • achterkant herfst 2007
  • achterkant tandem
  • agar2
  • balony
  • Celine met Ybora in het IJsselmeer
  • Coby met Nosey
  • DSC_0738
  • Foto-133
  • Foto550-RLMBC7S8[1]
  • Marga ondergaande zon
  • mindy z 2 dr
  • P1180075
  • pushball3
  • raingard
  • Rinske Hol
  • roosje Theo makker
  • sbb
  • Sevenum Evite 1
  • Sevenum geke 2
  • SLIKKEN
  • sophie3
  • Texel marathon
  • voorkant winter
  • voorkant

​Fjordsport zomercompetitie ​​           uitslag 21oktober 2017                                                                                                         ​

Felicity vd Sijde      Columbus 20060277              B2 dr         186            

Rosan van Luijk       Yellowboy 20020344              B1 dr.      172    

Isabella vd Sijde     Tommeke BE-056-022-000276378           B1 dr. 174    

Dhjuna Leetz           Hestvika 20110083               B1 dr.     gestaakt      

Steffie vd Stel         Yellowboy 20020344               B1 dr.      158    

Isis vd Wulp           Danique 20070269                 B1 dr.

Rachel Simons        Columbus 20060277             B1 dr.      182    

Wendy v. Liessum Giolin 20100077                    B1 dr.      166    

Mennen M2    

Wendy Doesburg    Floyd 20090023                       166    

Diploma AA    

Sanne Moree           Tommeke BE-056-022-000276378 194    

Maria Riedijk           Tommeke BE-056-022-000276379   184    

Leading Rein  

Britt van Egmond    Danique 20070269                  53.5  

Amarantha Leetz     Hestvika 20110083                 52.5  

Jessy Muurlink       Giolin 20100077                    50    

Henriette Hoepel     Tommeke BE-056-022-000276378 50    

Justin Bom             Yellowboy 20020344               50.5  

Wedstrijd jeugd    

A Meike v. Egmond                Danique 20070269                 195          

B1 Isis vd Wulp      Danique 20070269                195          

Dressuur    

1ste B1 Joanne Verheuvel        Flo 20090218                         207     gest   1

2de B1 Kristel Adriaansen        Napoleon 5280150n97            188     189     2

3de A Wendy v.Liessum          Giolin 0201-00-077                 188     186     3

4de B2 Alie Nijhof                    Glenn 20100138                      185         4

5de A Lucette v.Essen            Absalonis 12088                     182           5

5de L1 Neline Keizer                Carmen 20060080                   171     182    

6de A Steffie vd Stel               Yellowboy 20020344             168           6

Mennen

M1 Wendy Doesburg Floyd   20090023                171     1

Springen       Diploma A-spr.

A Isabella vd Sijde Tommeke BE-056-022-000276378     gezakt

Felicity vd Sijde      Columbus 20060277               31           gezakt

HC Paula Bor       Yellow boy   A spr.                    30            

HC Djuhna Lleetz Absalonis   A spr.                     val   

Wedstrijd     B-Springen

1ste Joanne Verheuvel            Flo 20090218         42     46    

2e  Alie Nijhof                         Glenn 20100138      40