• Span Belfjor
  • 55 jaar 46-070810[1]
  • 1969364_238310979704984_1826714630_n
  • 18980025
  • achterkant herfst 2007
  • achterkant tandem
  • agar2
  • balony
  • Celine met Ybora in het IJsselmeer
  • Coby met Nosey
  • DSC_0738
  • Foto-133
  • Foto550-RLMBC7S8[1]
  • Marga ondergaande zon
  • mindy z 2 dr
  • P1180075
  • pushball3
  • raingard
  • Rinske Hol
  • roosje Theo makker
  • sbb
  • Sevenum Evite 1
  • Sevenum geke 2
  • SLIKKEN
  • sophie3
  • Texel marathon
  • voorkant winter
  • voorkant
Een sportieve en gezellige Fjordsportdag.
Allemaal gefeliciteerd met de behaalde resultaten
 
Dressuur wedstrijd Klasse L & M (in handicap)
1e         L1        Demi Buitenhuis           Tordengard 19980638
2e         L1        Karen Menzink             Raingard 19960500                 
3e         M2      Celine Pauw                 Ybora 20020029         
4e         L1        Alie Nijhof                    Glenn 20100138          
Dressuurkampioenschap Dressuur B1 & B2
1ste     B2        Sandrine Jacobs          Raingard 19960500                 
2de                   Annelot Siegers            Bagoes 20050026                   
3de       B2        Luke vd Dool                Raingard 19960500                 
4e        B2        Elby Steenbergen         Drange Rolv I-90                     
5e                    Ame Smeenk               Usgard 199090500                  
6de                   Renate Polman Oyane 19940738                     
7de                   Valerie Monster           Ytre-Sula 20020062                
8ste       B2        Anne Tielen                  Tordengard 19980638             
9de                   Kim Meer v.d.              Hegdal 20110068                  
10e                   Maartje Broere             Edwin 20080186                      
11e                   Linda Kordhorn Bavo 20050363           
Klasse A:  
1ste                   Eefje Vermeulen           Ilieze 20120105           
2e                     Elisabeth Ferreira         Emalia  20080170                  
3e                    Yoran Berg v.d.            Bagoes 20050026                   
4e                    Noami Sundermeijer     Reigard 19960070                   
5e                    Sophie Hunsche           Ytre-sula 20020062               
6e                    Nove Brummel             Rikegard 19960021                 
7e                   Noeki Beliën                 Hegdal 20110068                  
Springen:
Klasse A, B en L (in handicap)
1ste       L          Alie Nijhof                    Glenn 20100138          
2e         A          Eefje Vermeulen           Ilieze 20120105
3e        A          Anne Tielen                  Usgard 19990500  
4e         A          Sandrine Jacobs          Ziri 20030043             
5e         A          Elby Steenbergen         Ziri 20030043              
6e         B          Maartje Broere             Edwin 20080186                      
Behendigheid
Klasse B & hoger
1ste       Linda Kordhorn             Bavo 20050363           
2e         Celine Pauw                 Ybora 20020029
3e         Elby Steenbergen         Ziri 20030043              
4e         Maartje Broere             Edwin 20080186                                             
5e         Anne Tielen                  Dora 20070166                                  
6e         Sandrine Jacobs          Dora 20070166            
7e         Renate Polman             Oyane 19940738                     
8ste       Luke vd Dool                Ziri 20030043              
9e         Ame Smeenk               Rikegard 19960021                 
10e       Valerie Monster           Ytre-Sula 20020062                
11e       Annelot Siegers            Bagoes 20050026                   
12e       Kim Meer v.d.              Hegdal 20110068                  
Klasse A
1ste       Elisabeth Ferreira         Emalia  20080170                  
2e         Noami Sundermeijer     Rikegard 19960021                 
3e         Eefje Vermeulen           Ilieze 20120105           
4e         Nove Brummel             Rikegard 19960021                 
5e         Noeki Beliën                 Hegdal 20110068                  
6e         Sophie Hunsche           Ytre-sula 20020062               
7e         Yoran Berg v.d.            Bagoes 20050026