• Span Belfjor
  • 55 jaar 46-070810[1]
  • 1969364_238310979704984_1826714630_n
  • 18980025
  • achterkant herfst 2007
  • achterkant tandem
  • agar2
  • balony
  • Celine met Ybora in het IJsselmeer
  • Coby met Nosey
  • DSC_0738
  • Foto-133
  • Foto550-RLMBC7S8[1]
  • Marga ondergaande zon
  • mindy z 2 dr
  • P1180075
  • pushball3
  • raingard
  • Rinske Hol
  • roosje Theo makker
  • sbb
  • Sevenum Evite 1
  • Sevenum geke 2
  • SLIKKEN
  • sophie3
  • Texel marathon
  • voorkant winter
  • voorkant

Rubriek 01: HENGSTVEULENS

0001. Olaf 20180025 20-04-2018 B-premie
Chip nr. : 528210004682712
V. Hermansen I-93--
M. Yjetta 20020402
M/V. Ohlsen Junior I-80--
Fokk/eig.:BRINK GEBRS- ELDERSLOO

0002. Olaf 20180028 05-05-2018 A-premie
Chip nr. : 528210004684506
V. Lyckångs Tempo S1056---
M. Yoline 20020378
M/V. Ohlsen Junior I-80--
Fokk/eig.:KREMERS J.M./BAKKER -BUINEN

0003. Olwin 20180029 06-05-2018 TE KOOP
Chip nr. : 528210004674532 A-premie
V. Hermansen I-93--
M. Deth 20070214
M/V. Bjørkmann I-69--
Fokk/eig.:GEERLINGS B.J. -ROLDE

0005. Olav 20180053 27-05-2018 TE KOOP
Chip nr. : 528210004862138 A-premie
V. Sven 970114
M. Wema 20010334
M/V. Gardar I-73--
Fokk/eig.:RIEPMA FRANCES-DRONTEN

0006. Olaf 20180099 13-04-2018 A-premie
Chip nr. : 528210004645256
V. Jelte 20130002
M. Ikeunita 20120117
M/V. Kventin I-87----
Fokk/eig.:JONGELING-HUBERTS E. - ADUARD

0007. Øfoss 20180100 03-05-2018 A-premie
Chip nr. : 528210004646980
V. Lyckångs Tempo S1056---
M. Gullfoss 20100180
M/V. Manus M168--
Fokk/eig.:DOLFING J- BALLOO

0008. Olivier 20180101 12-05-2018 A-premie
Chip nr. : 528210004652132
V. Lyckångs Tempo S1056---
M. Cirany 20060244
M/V. Stedjeblakken S1056---
Fokk/eig.:VENEKAMP M-VRIES

0009. Ovide 20180103 05-06-2018 A-premie
Chip nr. : 528210004683021
V. Lyckångs Tempo S1056---
M. Kelly 20140065
M/V. Timor 980385
Fokk/eig.:DOLFING J.-BALLOO

0010. Olof 20180105 17-06-2018 B-premie
Chip nr. : 528210004646231
V. Jelte 20130002
M. Jippie 20130041
M/V. Reinar 960416
Fokk/eig.:LOUWES FAM.-WIJNJEWOUDE

0011. Ole 20180107 25-06-2018 A-premie
Chip nr. : 528210004682952
V. Manus M168--
M. Veronika II 20000582
M/V. Faun Tor I-74--
Fokk/eig.:DOLFING H.& R. -YHORST

Rubriek 02: MERRIEVEULENS

0014. Olivia 20180035 15-05-2018 A-premie
Chip nr. : 528210004860748
V. Flurry 24111082
M. Utinka 19990259
M/V. Tunar I-52--
Fokk/eig.:EKKELENKAMP FAM.G.-HARDENBERG

0015. Ofira 20180036 15-05-2018 A-premie
Chip nr. : 528210004860492
V. Lyckångs Tempo S1056---
M. Udith 19990010
M/V. Manus M168--
Fokk/eig.:LUIKEN ANNE-ASSEN

0016. Oletha 20180037 21-05-2018 A-premie
Chip nr. : 528210004860596
V. Lyckångs Tempo S1056---
M. Oda van de Fjordenfarm 2O13
M/V. Brijol S1056---
Fokk/eig.:MOSSELAAR J-WESTERNIELAND

0017. Ojetta 20180043 17-05-2018 A-premie
Chip nr. : 528210004860048
V. Flurry 24111082
M. Julijetta 20130087
M/V. Hermansen I-93--
Fokk/eig.:BRINK GEBRS.-ELDERSLOO

0018. Oddbjørg 20180044 22-05-2018 A-premie
Chip nr. : 528210004860050
V. Zoran 20030431
M. Gudbjørg 20100053
M/V. Faun Tor I-74--
Fokk/eig.:JANSSEN R.-TER AARD

0019. Olivia 20180074 05-05-2018 A-premie
Chip nr. : 528210004862170
V. Jelte 20130002
M. Hilde 20110080
M/V. Timor 980385
Fokk/eig.:BERG B.VAN DEN-WANNEPERVEEN

0020. Onoclea 20180078 16-05-2018 A-premie
Chip nr. : 528210004862350
V. Jelte 20130002
M. Flamingo 20090177
M/V. Sebastian I-61--
Fokk/eig.:BERG-V/D.POL A.V/D.- WANNEPERVEEN

0021. Olivia 20180092 02-05-2018 A-premie
Chip nr. : 528210004862314
V. Lyckångs Tempo S1056---
M. Zara 20030014
M/V. Manus M168--
Fokk/eig.:JAARSMA C. -ROLDE

0022. Odessa 20180094 07-06-2018 TE KOOP
Chip nr. : 528210004862063 A-premie
V. Lyckångs Tempo S1056---
M. Daphne 20070271
M/V. Stedjeblakken I-94---
Fokk/eig.:NOORDENBOS R.-HOOGHALEN

0023. O'mayra 20180114 19-07-2018 A-premie
Chip nr. : 528210004684644
V. Gio 20100113
M. Fieke 20090064
M/V. Ansgar Skellerod I-99--
Fokk/eig.:TEL CHANTAL -HIJKEN

Rubriek 03 & 04: 1- & 2-JARIGE MERRIES

0025. Nienke 20170016 27-03-2017 DNA getest
Chip nr. : 528210004445618 A-premie
V. Flurry 24111082
M. Amalia 20040375
M/V. Jars I-78--
Fokk/eig.:MEULEN H. VAN DE -FRIESCHEPALEN

0027. Madeline 20160044 22-05-2016 A-premie
Chip nr. : 528210004447462
V. Timor 980385
M. Yanneke 20020247
M/V. Sverre I-67--
Fokk/eig.:VELDHUYSEN FAM.-ST.JANSKLOOSTER

0028. Mujetta 20160058 02-06-2016 A-premie
Chip nr. : 528210004450002
V. Hermansen I-93--
M. Ujetta 19990145
M/V. Halldor I-77--
Fokk/eig.:BRINK GEBRS-ELDERSLOO

0029. Noor 20170097 10-05-2017 B-premie
Chip nr. : 528210004648116
V. Jelte 20130002
M. Kaysa 20140033
M/V. Manus M168--
Fokk/eig.:STAL HAAS- GRIJPSKERK

Rubriek 05:3-JARIGE MERRIES
VOOR STAMBOEKKEURING
0030. Linda 20150008 13-03-2015 DNA getest
Chip nr. : 528210004149504 STAMBOEKKEURING
V. Zoran 20030431 1e premie
M. Celine 20060242
M/V. Bjørkmann I-69--
Fokk/eig.:JANSSEN R- TER AARD

0031. Lizz 20150048 24-05-2015 DNA getest
Chip nr. : 528210004137428 STAMBOEKKEURING
V. Hermansen I-93-- 1e premie
M. Brigga 20050179
M/V. Larsto L38---
Fokker :WEVER H.J.
Eigenaar :NOBBE CLAUDIA VAN-ONSTWEDDE

0032. Lijdajetta 20150054 29-05-2015DNA getest
Chip nr. : 528210004148808 STAMBOEKKEURING
V. Hermansen I-93-- 1e premie
M. Yjetta 20020402
M/V. Ohlsen Junior I-80--
Fokk/eig.:BRINK GEBRS- ELDERSLOO

Rubriek 06: 4-T/M 7-JARIGE MEERIES

0035. Hilde 20110080 10-05-2011 DNA getest
Chip nr. : 528210002585615 1e premie
V. Timor 980385
M. Pauliena 950554
M/V. Tunar I-52--
Fokk/eig.:BERG B.VAN DEN- WANNEPERVEEN

0036. Ikeunita 20120117 06-07-2012 DNA getest
Chip nr. : 528210002838192 STAMBOEKKEURING
V. Kventin I-87---- 1e premie
M. Eunita 20080295
M/V. Karant I-87----
Fokker :KEMKERS J.
Eigenaar :JONGELING-HUBERTS E.- ADUARD

0037. Jippie 20130041 19-05-2013 DNA getest
Chip nr. : 528210002906738 STAMBOEKKEURING
V. Reinar 960416 1e premie
M. Wiesje 20010072
M/V. Jars I-78--
Fokker :WIJLHUIZEN S.
Eigenaar :LOUWES FAM.-WIJNJEWOUDE

0038. Julijetta 20130087 23-07-2013 DNA getest
Chip nr. : 528210002901551 1e premie
V. Hermansen I-93--
M. Ujetta 19990145
M/V. Halldor I-77--
Fokk/eig.:BRINK GEBRS- ELDERSLOO

0040. Kelly 20140065 09-06-2014 DNA getest
Chip nr. : 528210004009719 1e premie
V. Timor 980385
M. Cirany 20060244
M/V. Stedjeblakken 19980385
Fokk/eig.:DOLFING J-BALLOO

0041. Oda van de Fjordenfarm 2O13003 DNA getest
Chip nr. : 981100002869463 1e premie
V. Brijol 20050298
M. Zenith B0035098
M/V. Almglimt 20050298
Fokker :STEVENS P.
Eigenaar :MOSSELAAR J.-WESTERNIELAND

0042. Kella 20140074 28-04-2014 DNA getest
Chip nr. : 528210004016916 STAMBOEKKEURING
V. Lyckångs Tempo S1056--- 1e premie
M. Floor 20090183
M/V. Kunar I-89--
Fokker :HALMINGH A.
Eigenaar :WEVER H.J- ONSTWEDDE

Rubriek 06A: 4-T/M 7-JARIGE MEERIES VOOR STAMBOEKKEURING MITS EEN DNA CERT. KAN WORDEN OVERLEGD
0044. Kalla 20140060 23-05-2014 STAMBOEKKEURING
Chip nr. : 528210004020791 1e premie
V. Anton I-83--
M. Flamingo 20090177
M/V. Sebastian I-61--
Fokker :BERG-V/D.POL A.V/D.
Eigenaar :TEL CHANTAL -HIJKEN

Rubriek 07: 8-JAAR EN OUDERE MERRIES

0047. Deth 20070214 08-05-2007 DNA getest
Chip nr. : 528210002013790 2e premie
V. Bjørkmann I-69--
M. Odeth 940878
M/V. Drageset I-48--
Fokker :ST.NATUURBEHEER MET
Eigenaar :GEERLINGS B.J- ROLDE

0048. Fieke 20090064 05-04-2009 DNA getest
Chip nr. : 528210002329405 1e premie
V. Ansgar Skellerod I-99--
M. Bente 20050369
M/V. Anton I-83--
Fokker :BERG FAM.W. VAN DE
Eigenaar :TEL CHANTAL -- HIJKEN

0049. Flamingo 20090177 03-04-2009 DNA getest
Chip nr. : 528210002333846 1e premie
V. Sebastian I-61--
M. Yocohama 20020339
M/V. Toddy I-56--
Fokker :REINDERS J.
Eigenaar :BERG-V/D.POL A.V/D.- WANNEPERVEEN

0050. Gudbjørg 20100053 01-05-2010 DNA getest
Chip nr. : 528210002437776 1e premie
V. Faun Tor I-74--
M. Odeth 940878
M/V. Drageset I-48--
Fokker :NATUURBEHEER MET
Eigenaar :JANSSEN R-TER AARD

0052. Elann 20080173 1e premie
Chip nr. :
V. Topas I-92
M. Nannelora N-246
M/V.
Eigenaar : K.VERDEGAAL

RUINEN
Rubriek 08A: 1- & 2-JARIGE RUINEN
0053. Mijne 20160042 18-05-2016 A-premie
Chip nr. : 528210004446762
V. Hermansen I-93--
M. Yjetta 20020402
M/V. Ohlsen Junior I-80--
Fokk/eig.:BRINK GEBRS- ELDERSLOO

0054. Molde 20160067 12-06-2016 DNA getest
Chip nr. : 528210004444812 A-premie
V. Timor 980385
M. Zafira 20030314
M/V. Tunar I-52--
Fokk/eig.:ZIELSTRA G- STADSKANAAL

Rubriek 08B: 3-JAAR EN OUDERE RUINEN
0056. Iwan 20120125 15-07-2012 DNA getest
Chip nr. : 528210002840639 1e premie
V. Karant I-95----
M. Ujetta 19990145
M/V. Halldor I-77--
Fokker :BRINK GEBRS.
Eigenaar :HOFMAN L./HULST B.- GRONINGEN

0057. Jupijn 20130073 07-06-2013 DNA getest
Chip nr. : 528210002914177 TE KOOP
V. Manus M168-- 1e premie
M. Nandij N-62--
M/V. Tunar I-52--
Fokker :DOLFING J.
Eigenaar :ZUIDEMA JUDITH-ROLDE

0058. Kalisto 20140070 27-04-2014 DNA getest
Chip nr. : 528210004016658 STAMBOEKKEURING
V. Lyckångs Tempo S1056--- 1e premie
M. Gullfoss 20100180
M/V. Manus M168--
Fokker :DOLFING J.
Eigenaar :ALGERA ROOS- ASSEN

0055. Adanca 200400404 1e prijs met 1e plaats
Chip nr. :
V. Jars I-78
M. Larissa L-94
M/V.
Eigenaar : C. KLOK BAKKER-ASSEN

Rubriek 09: MODELMERRIES
0059. Djin 000I2087 12-05-2010 DNA getest
Chip nr. : 528246002029176 B-CERT.ZADELPROEF
V. Drafur VIB I-101--- B-DR.& B-SPR.FJORDSP.
M. Saskia 970416 2e klasse model
M/V. Bjørkmann I-69--
Fokker :HARTKAMP GEA
Eigenaar :STEEGE A.TER -2-DE EXLOERMOND
0060. Zara 20030014 26-06-2003 DNA getest
Chip nr. : 528210001170607 B-CERT.ZADELPROEF
V. Manus M168-- 2e klasse model
M. Hanneke H-120-
M/V. Toddy I-56--
Fokker :DERKSEN W.H.
Eigenaar :JAARSMA V- ROLDE

Rubriek 10: STERMERRIES

0063. Udith 19990010 31-03-1999 DNA getest 1e prijs met 3e plaats
Chip nr. : 528210000138529 KEURMERRIE
V. Manus M168-- PRESTATIEMERRIE
M. Hanneke H-120- A-CERT.LANDBOUWBRUIKB
M/V. Toddy I-56-- A-CERT.ZADELPROEF
A-CERT.MENPROEF
B-DRESSUUR NPC.
Fokker :DERKSEN W.H.
Eigenaar :LUIKEN ANNE -ASSEN

0066. Yjetta 20020402 01-08-2002 DNA getest 1e prijs met 6e plaats
Chip nr. : 528210001154850 KEURMERRIE
V. Ohlsen Junior I-80-- AA-CERT.ZADELPROEF
M. JadeJetta J-104-
M/V. Brusvein I-51--
Fokk/eig.:BRINK GEBRS- ELDERSLOO

0067. Cirany 20060244 11-05-2006 DNA getest
Chip nr. : 528210000860809 AA-CERT.ZADELPROEF
V. Stedjeblakken I-94---- B-DRESSUUR FJORDSPORT
M. Udith 19990010 1e prijs met 2e plaats
M/V. Manus M168--
Fokker :DOLFING J.
Eigenaar :VENEKAMP M- VRIES

0068. Daphne 20070271 03-05-2007 DNA getest
Chip nr. : 528210002008929 AA-CERT.ZADELPROEF
V. Stedjeblakken I-94--- 1e prijs met 4e plaats
M. Ylze 20020013
M/V. Manus M168--
Fokker :DOLFING J.
Eigenaar :NOORDENBOS R- HOOGHALEN

0069. Gullfoss 20100180 11-06-2010 DNA getest
Chip nr. : 528210002547724 A-CERT.ZADELPROEF
V. Manus M168-- 1e prijs met 1e plaats
M. Nandij N-62--
M/V. Tunar I-52--
Fokk/eig.:DOLFING J- BALLOO

0070. Amalia 20040375 27-06-2004 DNA getest
Chip nr. : 528210000558217 AA-CERT. ZADELPROEF
V. Jars I-78 B1-DR. FJORDSPORT
M. Larmirda L-50 1e prijs met 5e plaats
M/V. Halstor I-57
Fokk/Eig.: MEULEN VD H-FRIESCHEPALEN

Rubriek 11: ELITEMERRIES
0071. Myrna M-259- 25-05-1992 DNA getest ter opluistering
Chip nr. : 528210000146325 PREFERENTE-MERRIE
V. Sebastian I-61-- KEURMERRIE
M. Imca i-224- PRESTATIEMERRIE
M/V. Brusvein I-51-- ELITEMERRIE
A-CERT.LANDBOUWBRUIKB
A-CERT.ZADELPROEF
B-CERT.MENPROEF
Fokker :JANSSEN J. L-DR.EN B-SPR.NPC.
Eigenaar :JANSSEN R. ZEIJERWEG 25
9487 TA TER AARD

Rubriek 12: BEST GEREDEN COMBINATIE
ONDER HET ZADEL
Djin 000I2087 12-05-2010 4e plaats
Chip nr. : 528246002029176
V. Drafur VIB I-101---
M. Saskia 970416 STEEGE A.TER

Prisca 950338 14-05-1995 3e plaats
Chip nr. : 528210000171906
V. Kaspar VB K129--
M. Hanneke H-120- WISSEBORN M.M

Iwan 20120125 15-07-2012 2e plaats
Chip nr. : 528210002840639
V. Karant I-95----
M. Ujetta 19990145 HOFMAN L

Adanca 200400404 1e plaats
Chip nr. :
V. Jars I-78
M. Larissa L-94
Eigenaar : C. KLOK BAKKER-ASSEN

Rubriek 14: KIDS PROMOTIE
Hilde 20110080 10-05-2011 LAURA WESTERBEEK 2e plaats
V. Timor 980385 VOORBRENGEN
M. Pauliena 950554 HORSE AGILITY

Olivia 20180074 05-05-2018 HILDE WESTERBEEK 1e plaats
V. Jelte 20130002 VOORBRENGEN
M. Hilde 20110080 HORSE AGILITY

Hilde 20110080 10-05-2011 TIM VD BERG 3e plaats
V. Timor 980385 VOORBRENGEN
M. Pauliena 950554 HORSE AGILITY

Rubriek 16: STALGROEPEN
Fokker Gebr. Brink 1e plaats
Lijdajetta 20150054 29-05-2015
Chip nr. : 528210004148808
V. Hermansen I-93--
M. Yjetta 20020402
Mijne 20160042 18-05-2016
Chip nr. : 528210004446762
V. Hermansen I-93--
M. Yjetta 20020402

Mujetta 20160058 02-06-2016
Chip nr. : 528210004450002
V. Hermansen I-93--
M. Ujetta 19990145

Fokker: J. Dolfing 2e plaats
Kelly 20140065 09-06-2014
Chip nr. : 528210004009719
V. Timor 980385
M. Cirany 20060244

Cirany 20060244 11-05-2006
Chip nr. : 528210000860809 AA-CERT.ZADELPROEF
V. Stedjeblakken I-94---- B-DRESSUUR FJORDSPORT
M. Udith 19990010

Daphne 20070271 03-05-2007
Chip nr. : 528210002008929 AA-CERT.ZADELPROEF
V. Stedjeblakken I-94---
M. Ylze 20020013

Gullfoss 20100180 11-06-2010
Chip nr. : 528210002547724 A-CERT.ZADELPROEF
V. Manus M168--
M. Nandij N-62—

Fokker R. Janssen 3e plaats
Linda 20150008 13-03-2015
Chip nr. : 528210004149504
V. Zoran 20030431 1e premie
M. Celine 20060242
Gudbjørg 20100053 01-05-2010
Chip nr. : 528210002437776 1e premie
V. Faun Tor I-74--
M. Odeth 940878

Myrna M-259- 25-05-1992 DNA getest ter opluistering
Chip nr. : 528210000146325 PREFERENTE-MERRIE
V. Sebastian I-61-- KEURMERRIE
M. Imca i-224- PRESTATIEMERRIE
M/V. Brusvein I-51-- ELITEMERRIE
A-CERT.LANDBOUWBRUIKB
A-CERT.ZADELPROEF
B-CERT.MENPROEF
Fokker :JANSSEN J. L-DR.EN B-SPR.NPC.
Eigenaar :JANSSEN R. ZEIJERWEG 25
9487 TA TER AARD

Kampioenschap
Veulenkampioenschap :19
Res veulenkampioen :8
Jeugdkampioen :27
Res. Jeugd kampioen :25
Kampioen 3-jr e.o. merries z. predicaat : 35 dagkampioen
Res. Kampioen 3-jr e.o. merries predicaat:49
Kampioen ruinen :54
Res. Kampioen ruinen :55
Kampioen predicaat merries :69
Res. Kampioen predicaat merries : 71