Fjordsportdiploma's op zaterdag 28 mei 2016
Locatie: De Kleine Duiker te Barendrecht
Van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma

naam ruiter naam fjordenpaard stamboeknummer klasse Punten Theorie Geslaagd
             
Lucette van Essen Absalonis 528015000012088. A-dressuur diploma 200 nvt ja
             
Amy van Koten Hessel 20110125 B-1 dressuur diploma 189 ja
Steffie van der Stel Yellowboy 20020344 A-dressuur diploma 186 nvt ja
Felicity van der Sijde Tommeke BE-056-022-000276378 A-dressuur diploma 188 nvt ja
Karin van Buren Franky 20090169 B-1 dressuur diploma 186 vold. ja
Djuhna Leetz Absalonis 528015000012088. A-dressuur diploma 194 nvt ja
Anne-Ruth Keizer Carmen
20060080
B-1 dressuur diploma 183 vold. ja
             
Ariane Visser Blom 20050045 A-dressuur diploma 195 nvt ja
             
Cato Visser Fjelle 20090164 A-dressuur diploma 181 nvt ja
Isabella van der Sijde Tommeke BE-056-022-000276378 A-dressuur diploma 181 nvt ja
Chrissy Zwaal Hella 20110146 A-dressuur diploma 190 nvt ja
Leonie Kooij Fione 20090072 B-1 dressuur diploma 191 goed ja
Vera Wegman Bonnie 20050272  B-1 dressuur diploma 190 goed ja
Cynthia vd Burg Nona 528015000012086. A-dressuur diploma 204 nvt ja
Kristel Adriaansen Napoleon 5280150n97  B-1 dressuur diploma 184 goed ja
Franca Huijser Bonnie 20050272  B-1 dressuur diploma 190 vold. ja
Francien Keizer Christa 20060075 B-2 mennen diploma 197 nvt ja
Wendy Doesburg Floyd 20090022 M-1 mennen diploma 188 vold. ja
Carola Schildmeyer Hedwich 20110039 B-1 mennen diploma 192 goed ja
Robin van Egmond Ikaro 20120008 B-1 mennen diploma 197 goed ja
Felicity van der Sijde Gabbana 20100102 A-springen 46 nvt ja
Chrissy Zwaal Hella 20110146 A-springen 43 nvt ja
             
Anne-Ruth Keizer Carmen 20060080 A-springen 42 nvt ja
Felicity van der Sijde Tommeke BE-056-022-000276378 A-springen 46 nvt ja
Chrissy Zwaal Hella 20110146 A dressuur proef 2 180 8
Anne-Ruth Keizer Carmen 20060080 B-1 dressuur proef 2 176 11
Amy van Koten Hessel 20110125 B-1 dressuur proef 2 173 12
Celine Pauw Ybora 2002029 M-2 dressuur proef 22 172 13
Marilène vd Ochtend Christa 20060075 A dressuur proef 6 187 4
Steffie van der Stel Yellowboy 20020344 A dressuur proef 2 gestopt
Jasmijn de Jong Christa 20060075 A dressuur proef 6 171 14
Celine Pauw Ybora 2002029 M-2 dressuur proef 23 171
Djuhna Leetz Absalonis 528015000012088. A dressuur proef 2 192 2
Alie Nijhof Glen 538015020100148. B-1 dressuur proef 2 175
Karin van Buren Franky 20090169 B-1 dressuur proef 2 185 6
Alie Nijhof Glen 538015020100148. B-1 dressuur proef 3 178 9
Felicity van der Sijde Gabbana 20100102 A dressuur proef 2 185 7
Isabella van der Sijde Tommeke BE-056-022-000276378 A dressuur proef 2 176 10
Neline Keizer Carmen 20060080 L-1 dressuur proef 10 198 1
Demi Kleijn Zimankay 20030342 A dressuur proef 2 HC
Jasmijn vd Waal Yvora 20020069 B-1 dressuur proef 2 186 5
Leonie Kooij Fione 20090072 B-1 dressuur proef 2 188 3
naam ruiter naam fjordenpaard stamboeknummer wedstrijdproef Punten Plaatsing
Neline Keizer Christa 20060075 B-1 mennen proef 2 HC
Robin van Egmond Ikaro 20120008 B-1 mennen proef 3 190 2e
Francien Keizer Christa 20060075 B-2 mennen proef 6 191
Wendy Doesburg Floyd 20090022 M-1 mennen proef 18 189 3e
Francien Keizer Christa 20060075 B-2 mennen proef 7 200 1e