Rubriek 01 & 02: HENGSTVEULENS & MERRIEVEULENS

0001. Pluton 20190004 04-04-2019 A-premie met 37 punten
Chip nr. : 528210004868012
V. Sven 970114
M. Bella I2021---
M/V. Ansgar Skellerod DK685
Fokk/eig.:AMELSVOORT Y.VAN GILZE

0002. Pjotter 20190006 12-04-2019 B-premie
Chip nr. : 528210004868286
V. Sven 970114
M. Lygna 20150062
M/V. Topas 19970114
Fokk/eig.:ROO J.W.DE KAPELLE

0004. Polly 20190032 28-04-2019 A-premie 38 punten
Chip nr. : 528210004862839
V. Gjøvik 20100015
M. Ella 20080243
M/V. Zortin 20100015
Fokk/eig.:PIJNENBURG TESSA KAMPERLAND

0005. Pinka 20190065 31-05-2019 B-premie
Chip nr. : 528210004867722
V. Sven 970114
M. Laura 20150010
M/V. Kunar I-89--
Fokk/eig.:KAMP P.H. STRIJEN

Rubriek 03 & 4: 1- & 2-JARIGE MERRIES
0006. Olivia HVB 20180068 21-05-2018 B-premie
Chip nr. : 528210004647732
V. Jaslar VB 20130139
M. Hyvana 20110053
M/V. Anton I-83--
Fokk/eig.:LEER MV.M.V.D. SIRJANSLAND

0008. Neeltje 20170030 07-05-2017 DNA getest
Chip nr. : 528210004447450 A-premie 40 punten dagkampioen
V. Bren 20050080
M. Fiona 20090033
M/V. Kventin 20050080
Fokk/eig.:ROGGEBAND M.J. THOLEN

0009. Nuccya 20170137 05-05-2017 DNA getest
Chip nr. : 528210004674286 B-premie
V. Reinar 960416
M. Yuccya 20020451
M/V. Halldor I-77--
Fokker :STAATSBOSBEHEER
Eigenaar :BOUDEWIJN DE JEU FAM ZOETERMEER

0010. Nivika 20170141 01-06-2017 DNA getest
Chip nr. : 528210004672613 A-premie met 38 punten
V. Reinar 960416
M. Ivika 20120176
M/V. Bren 19960416
Fokker :STAATSBOSBEHEER
Eigenaar :PROVOOST C. DOMBURG

Rubriek 05: 3-JARIGE MERRIES VOOR STAMBOEKKEURING
0011. Mona 20160007 1ste premie 38 punten
Chip nr. :
V. Gjovik 20100015
M. Ella
M/V.
Eigenaar : T. Pijnenburg

Rubriek 06: 4- T/M 7-JARIGE MERRIES
0013. Lygna 20150062 26-05-2015 DNA getest
Chip nr. : 528210004148279 1ste premie 37 punten
V. Topas I-92----
M. Danique 20070269
M/V. Kunar I-89--
Fokker :EGMOND R.VAN
Eigenaar :ROO J.W.DE KAPELLE

Rubriek 07: 8-JR EN OUDERE MERRIES
0015. Odette 940436 25-05-1994 DNA getest
Chip nr. : 528210000144867 C-CERT.ZADELPROEF
V. Arin I-60-- B-DRESSUUR NPC.
M. Gonda G-135- 2de premie
M/V. Brusvein I-51--
Fokk/eig.:LEER MV.M.V.D. SIRJANSLAND

0016. Zilla 20030384 20-06-2003 DNA getest
Chip nr. : 528210001158692 2de premie
V. Gnist I-86----
M. Odette 940436
M/V. Arin I-60--
Fokk/eig.:LEER MV.M.V.D. SIRJANSLAND

0018. Betula 20050157 16-05-2005 DNA getest
Chip nr. : 528210000679015 1ste premie 39 punten
V. Kunar I-89----
M. Selina 970242
M/V. Drageset I-48--
Fokker :JAGER K.
Eigenaar :HART S.J.C. RENESSE

0019. Ella 20080243 06-07-2008 DNA getest
Chip nr. : 528210002117680 1ste premie 36 punten
V. Zortin 20030078
M. Olka 940323
M/V. Sebastian I-61--
Fokker :WERKEN N.VAN DE
Eigenaar :PIJNENBURG TESSA KAMPERLAND

0020. Hyvana 20110053 15-05-2011 DNA getest
Chip nr. : 528210002586020 1ste premie 37 punten
V. Anton I-83--
M. Ylida 20020240
M/V. Jars I-78--
Fokker :HORST GEBRS.
Eigenaar :LEER MV.M.V.D. SIRJANSLAND

0021. Halida 20110140 11-06-2011 DNA getest
Chip nr. : 528210002583402 1ste premie 38 punten
V. Kventin I-87----
M. Alida 20040443
M/V. Ronnie 960122
Fokk/eig.:HART S.J.C. RENESSE

0022. Lucretia v/d. Bilterhoeve 2O10 DNA getest
Chip nr. : 981100002448309 1ste premie 35 punten
V. Brijol 20050298
M. Aislynn 20040171
M/V. Timor 980385
Fokker :DIERCKX D.&.P.-OOSTM
Eigenaar :SCHEPPER W.R.M.DE KUITAART

Rubriek 10: STERMERRIES

0026. Isabel 20120005 30-03-2012 DNA getest
Chip nr. : 528210002715031 A-CERT.LANDBOUWBRUIKB
V. Kunar I-89-- A-CERT.MENPROEF
M. Fione 20090072 1st prijs met 2de plaats
M/V. Anton I-83--
Fokker :BARTELS R.J.
Eigenaar :PROVOOST C. DOMBURG

0027. Bella I2021--- 04-05-2000 DNA getest 1ste prijs met 1e plaats
Chip nr. : 056098101026879 PRESTATIEMERRIE
V. Ansgar Skellerod DK685 AA-CERT.LANDBOUWBRUIK
M. Daphne D-153- A-CERT.ZADELPROEF
M/V. Meiner M244-- AA-CERT.MENPROEF
M-DR.&L-SPR.FJORDSPORT
Fokker :BROUNS P. M-DR.MENNEN FJORDSPORT
Eigenaar :AMELSVOORT Y.VAN GILZE

Rubriek 12: FJORDSPORT

0015. Odette 940436 25-05-1994 METTE MOOI A-DR. geslaagd
Chip nr. : 528210000144867
V. Arin I-60-- BESTE GEREDEN COMB.
M. Gonda G-135-
Fokk/eig.:LEER MV.M.V.D. SIRJANSLAND

0016. Zilla 20030384 20-06-2003 ISABELLA RAAIJEN A-DR. geslaagd
Chip nr. : 528210001158692 HORSE AGILITY
V. Gnist I-86---- BEST GEREDEN COMB.
M. Odette 940436
Fokk/eig.:LEER MV.M.V.D. SIRJANSLAND

0020. Hyvana 20110053 15-05-2011
Chip nr. : 528210002586020 MARLEEN VDSTEEGE A-DR. geslaagd
V. Anton I-83-- BEST GEREDEN COMB
M. Ylida 20020240
Eigenaar :LEER MV.M.V.D. SIRJANSLAND

0020. Hyvana 20110053 15-05-2011
Chip nr. : 528210002586020 ALANA VD REE A-DR. geslaagd
V. Anton I-83--
M. Ylida 20020240
Eigenaar :LEER MV.M.V.D. SIRJANSLAND

0022. Lucretia v/d. Bilterhoeve 2O10 BEST GEREDEN COMB. 1ste
Chip nr. : 981100002448309
V. Brijol 20050298 MARSCHA D.SCHEPPER A-DR. 183 punten wedstrijd
M. Aislynn 20040171
M/V. Timor 980385
Fokker :DIERCKX D.&.P
Eigenaar :SCHEPPER W.R.M.DE KUITAART

Rubriek 15: STALGROEP

0015. Odette 940436 25-05-1994 DNA getest
Chip nr. : 528210000144867 C-CERT.ZADELPROEF
V. Arin I-60-- B-DRESSUUR NPC.
M. Gonda G-135-
M/V. Brusvein I-51--
Fokk/eig.:LEER MV.M.V.D. SIRJANSLAND

0016. Zilla 20030384 20-06-2003 DNA getest
Chip nr. : 528210001158692
V. Gnist I-86----
M. Odette 940436
M/V. Arin I-60--
Fokk/eig.:LEER MV.M.V.D. SIRJANSLAND

0020. Hyvana 20110053 15-05-2011 DNA getest
Chip nr. : 528210002586020
V. Anton I-83--
M. Ylida 20020240
M/V. Jars I-78--
Fokker :HORST GEBRS.
Eigenaar :LEER MV.M.V.D. SIRJANSLAND

0006. Olivia HVB 20180068 21-05-2018
Chip nr. : 528210004647732
V. Jaslar VB 20130139
M. Hyvana 20110053
M/V. Anton I-83--
Fokk/eig.:LEER MV.M.V.D. SIRJANSLAND