B1 Sylvia Seyler Eslie geslaagd
B2 Macy Wiemelink Raingard 19960500 geslaagd

Klasse L: Kampioenschap
L1 Sandrine Jacobs Djingard 20070100 1
L1 Jolanda Sciarone Ucy 19990409 5
L1 Demi Buitenhuis Djingard 20070100 2
L1 Mirella Verduijn Edwin 20080186 4
L2 Tryntsje de Vries Eke 20080169 3
Wedstrijd
L1 Jolanda Sciarone Ucy 19990409 4
L1 Demi Buitenhuis Tordengard 19980638 2
L2 Tryntsje de Vries Eke 20080169 3
L1 Sandrine Jacobs Tordengard 19980748 1

Klasse B2 & B1 Klasse B vd Haar de Vries
B2 Dana Stuart Hegdal 20110068 7
B2 Luke vd Dool Oyane 19940638 15
B2 Kim v.d Meer Bagoes 3
B2 Anne Tielen Raingard 19960500 2
B2 Eefje Vermeulen Ilieze 10
B1 Maartje Broere Jazzlin 20130051 11
B1 Macy Wiemelink Dora 13
B1 Silvia Seyler Eslie 20080081 14
B1 Lonneke v. Pommeren Hienke 1
B1 Ame Smeenk Usgard 19990500 4
B1 Janine Dudok Jazzlin 20130051 5
B1 Myrthe Brakel Bagoes 6
B1 Sophie Hunsche Hegdal 20110068 12
B1 Fay Douglas Flora 20090147 8
B1 Channa Seyler Gerda 20100217 9

Klasse A Klasse A
A+ Margit v.’t Hoofd Pepsie 7
A Davy Lucadrie Ytre-Sula 20020062 1
A Noami Sundermeijer Reigard 19960210 3
A Britt Kroon Hegdal 5
A Melissa Zonneveld Ytre sula 2
A Eline Vd Loo Rikegard 19960021 6
A Nova Brummel Reigard 19960210 4

Springen Diploma
B Channa Seyler Elsie 20080081 geslaagd
A Ame Smeenk Usgard 19990500 geslaagd
A Macy Wiemelink Dora geslaagd
A Channa Seyler Gerda 20100217 geslaagd

Springen Wedstrijd
B Maartje Broere Edwin 20080186 5
B Channa Seyler Elsie 20080081 2
B Eefje Vermeulen Ilieze 1
A Sandrine Jacobs Ziri 20030043 4
A Demi Buitenhuis Fruegard 7
A Luke vd Dool Usgard 19990500 8
A Maartje Broere Jazzlin 20130051 bm
A Anne Tielen Ziri 20030043 6
A Channa Seyler Gerda 20100217 3

Rubriek 01 & 02: HENGSTVEULENS & MERRIEVEULENS

0001. Pellegård 20190010 24-04-2019 A-premie 40 pnt
Chip nr. : 528210004867900
V. Karant I-95----
M. Agar 20040035
M/V. Sverre I-67--
Fokk/eig.:LEEUWEN O.VAN HOENDERLOO

0002. Paarlbergboy 20190012 24-04-2019 A-premie
Chip nr. : 528210004867998
V. Havik IV I-98----
M. Celeste 20060088
M/V. Kunar I-89--
Fokk/eig.:VLEEMING-MERKENS J.M WAMEL

0004. Pienka 20190030 27-04-2019 A-premie
Chip nr. : 528210004860334
V. Karant I-95----
M. Hienke 20110212
M/V. Reitze 960860
Fokk/eig.:POMMEREN-V.D.WAAL E. MAASBOMMEL

0005. Pixie 20190043 06-05-2019 A-premie
Chip nr. : 528210004867821
V. Flurry 24111082
M. Lotte 20150011
M/V. Zortin 24111082
Fokk/eig.:ST.DE MAANDAG BABBERICH

Rubriek 06: 4- T/M 7-JARIGE MERRIES

0009. Indregard 20120035 05-05-2012 DNA getest
Chip nr. : 528210002714291 1ste premie 39 punten
V. Topas I-92----
M. Agar 20040035
M/V. Sverre I-67--
Fokk/eig.:LEEUWEN O.VAN HOENDERLOO

Rubriek 07: 8-JR EN OUDERE MERRIES

0012. Fruegård 20090100 18-05-2009 DNA getest
Chip nr. : 528210002333835 B-DRESSUUR FJORDSPORT
V. Topas I-92---- 1ste premie 40 punten
M. Agar 20040035
M/V. Sverre I-67--
Fokk/eig.:LEEUWEN O.VAN HOENDERLOO

Rubriek 08: RUINEN

Rubriek 08b : 3 JR E.O RUINEN
0014. Jins 20130081 16-07-2013 DNA getest
Chip nr. : 528210002905484 1ste premie 38 punten
V. Kventin I-87----
M. Zarah 20030061
M/V. Ohlsen Junior I-80--
Fokker :POMMEREN LONNEKE V.
Eigenaar :REINDERS B. HOENDERLOO

RUBRIEK 3 JR E.O RUINEN VOOR STAMBOEKOPNAME MITS DE DNA TEST KAN WORDEN OVERLEGD

0015. Edgar 20080070 27-04-2008
Chip nr. : 528210002114689 STAMBOEKOPNAME
V. Ansgar Skellerod I-99---- 1ste premie 36 punten
M. Zora 20030531
M/V. Sebastian I-61--
Fokker :DINGEMANSE K.
Eigenaar :WESEMAEL J.M.VAN ZUIDOOSTBEEMSTER

Rubriek 09: MODELMERRIES

0017. Zoraike 20030210 25-05-2003 DNA getest
Chip nr. : 528210001158343 B-CERT.MENPROEF
V. Anton I-83-- 1ste klasse 39 punten
M. Heimke H-140-
M/V. Drageset I-48--
Fokker :ZEEWUSTER J.
Eigenaar :WESEMAEL J.M.VAN ZUIDOOSTBEEMSTER

0018. Eslie 20080081 10-05-2008 DNA getest
Chip nr. : 528210002111311 AA-CERT.ZADELPROEF
V. Kventin I-87---- B-DRESSUUR FJORDSPORT
M. Haulein H-220- 2de klasse
M/V. Yerxes Y-117-
Fokker :BERG FAM.W. VAN DE
Eigenaar :SEYLER-DE LEEUW SYLV STOCKEM - LUXEMBURG

0019. Gerda 20100217 09-07-2010 DNA getest
Chip nr. : 528210002547362 A-CERT. ZADELPROEF
V. Karant I-95---- B-DRESSUUR FJORDSPORT
M. Ynskje 20020376 2de klasse
M/V. Holmar I-66--
Fokker :ELZINGA DEBORA
Eigenaar :SEYLER-DE LEEUW SYLV STOCKEM - LUXEMBURG

0020. Hennie 20110076 07-05-2011 DNA getest
Chip nr. : 528210002592104 B-CERT.ZADELPROEF
V. Timor 980385 1ste klasse 37 punten
M. Tatum 980292
M/V. Tunar I-52--
Fokker :BERG B.VAN DEN
Eigenaar :ORSEL MARISSA RENKUM

0021. Hannekje 20110183 17-04-2011 DNA getest
Chip nr. : 528210002690631 B-CERT.ZADELPROEF
V. Anton I-83-- 2de klasse
M. Vanneke 20000258
M/V. Lenngard L200--
Fokker :WIJLHUIZEN S.
Eigenaar :ORSEL MARISSA RENKUM

0022. Hienke 20110212 23-07-2011 DNA getest
Chip nr. : 528210002678785 B-CERT.ZADELPROEF
V. Reitze 960860 B-DRESSUUR FJORDSPORT
M. Jester J-102- 1ste klasse 39 punten
M/V. Tunar I-52--
Fokk/eig.:POMMEREN-V.D.WAAL E. MAASBOMMEL

Rubriek 10: STERMERRIES
0024. Øyane 940638 21-05-1994 DNA getest
Chip nr. : 528210000153733 A-CERT.ZADELPROEF
V. Fjelljon I-75-- B2-DR.FJORDSPORT
M. Yoko Y-156- 1ste prijs met 3e plaats
M/V. Tjostar T-04--
Fokker :STAATSBOSBEHEER
Eigenaar :BON-V.LEEUWEN VAN M. HOENDERLOO

0025. Raingård 960500 09-06-1996 DNA getest
Chip nr. : 528210000137698 Z2-DR&B-SPR.FJORDSPORT
V. Nordal I-44-- AA-CERT.ZADELPROEF
M. Sunngard S-04-- 1e prijs met 2de plaats
M/V. Westman I-02--
Fokker :BON M.K.VAN
Eigenaar :BON-V.LEEUWEN VAN M. HOENDERLOO

0026. Ucy 19990409 03-06-1999 DNA getest
Chip nr. : 528210001017709 AA-CERT.ZADELPROEF
V. Gardar I-73-- SPORT ELITE FJORD
M. Ingrid i-114- M2-DR&L-SPR.FJORDSPORT
M/V. Tunfeld I-55-- SPORT KNHS DRESSUUR
Fokker :MEERSMA C. 1ste prijs met 5 de plaats
Eigenaar :SCIARONE J.M. EIBERGEN

0027. Agar 20040035 22-04-2004 DNA getest
Chip nr. : 528210001055773 AA-CERT.ZADELPROEF
V. Sverre I-67-- L2-DR.FJORDSPORT
M. Orpa 940150 LL-DR.& B-SPR.FJORDSP
M/V. Fjellwin F-74-- 1ste prijs met 1e plaats
Fokk/eig.:LEEUWEN O.VAN HOENDERLOO

0028. Celeste 20060088 11-05-2006 DNA getest
Chip nr. : 528210000861722 KEURMERRIE
V. Kunar I-89-- A-CERT.ZADELPROEF
M. Utinka 19990259 1ste prijs met 4de plaats
M/V. Tunar I-52--
Fokker :EKKELENKAMP G.
Eigenaar :VLEEMING-MERKENS J.M WAMEL

Rubriek 15:FAMILIEGROEPEN
FAMILIEGROEP: ST. DE MAANDAG
Masja M-05-- 14-03-1992 4de plaats
V. Havstad I-64--
M. Debbie D-168-
M/V. Barstad I-47--
Fokker :DERKS W.H.

Flora 20090147 04-06-2009 A-CERT.ZADELPROEF
V. Zizoran 20030345
M. Masja M-05--
M/V. Havstad I-64--

Lotte 20150011 11-04-2015
V. Zortin 20030078
M. Flora 20090147
M/V. Zizoran 20030078

FAMILIEGROEP: O. VAN LEEUWEN
Agar 20040035 22-04-2004 AA-CERT.ZADELPROEF
V. Sverre I-67-- L2-DR.FJORDSPORT
M. Orpa 940150 LL-DR.& B-SPR.FJORDSP
M/V. Fjellwin F-74-- 1ste plaats

Fruegård 20090100 18-05-2009 B-DRESSUUR FJORDSPORT
V. Topas I-92----
M. Agar 20040035
M/V. Sverre I-67--

Indregard 20120035 05-05-2012
V. Topas I-92----
M. Agar 20040035
M/V. Sverre I-67--

FAMILIEGROEP: M. VAN BON
Øyane 940638 21-05-1994 A-CERT.ZADELPROEF
V. Fjelljon I-75-- B2-DR.FJORDSPORT
M. Yoko Y-156- 3de plaats
M/V. Tjostar T-04--

Daygård 20070038 24-04-2007 A-CERT.ZADELPROEF
V. Rex I-84-- LL-DRESSUUR FJORDSPORT
M. Øyane 940638
M/V. Fjelljon I-75--

Lynngård 20150017 30-04-2015
V. Topas I-92----
M. Øyane 940638
M/V. Fjelljon I-75--

FAMILIEGROEP: FJORDHEST-GARD 2de plaats
Reigård 9600210 09-05-1996 AA-CERT.ZADELPROEF
V. Nordal I-44-- L2-DR.B-spr.FJORDSPORT
M. Fjellgard F-111
M/V. Heiman I-54-

Rikegård 960021 31-03-1996 A-CERT.ZADELPROEF
V. Nordal I-44-- LL-DRESSUUR FJORDSPORT
M. Armgard A-60--
M/V. Oswin I-30--

Revsgård 960070 17-04-1996 L-DRESSUUR FJORDSPORT
V. Nordal I-44-- AA-CERT.ZADELPROEF
M. Fjordgard F-140-
M/V. Heimann I-54--

Raingård 960500 09-06-1996 Z2-DR&B-SPR.FJORDSPORT
V. Nordal I-44-- AA-CERT.ZADELPROEF
M. Sunngard S-04--
M/V. Westman I-02--
Fokker :BON M.K.VAN

RUBRIEK: IN HET ZONNETJE
Øyane 940638 21-05-1994 A-CERT.ZADELPROEF
V. Fjelljon I-75-- B2-DR.FJORDSPORT
M. Yoko Y-156-
M/V. Tjostar T-04--
Fokker :STAATSBOSBEHEER ZEEL
Eigenaar :BON-V.LEEUWEN VAN M. HOENDERLOO

Raingård 960500 09-06-1996 Z2-DR&B-SPR.FJORDSPORT
V. Nordal I-44-- AA-CERT.ZADELPROEF
M. Sunngard S-04--
M/V. Westman I-02--
Eigenaar :BON-V.LEEUWEN VAN M. HOENDERLOO

Ucy 19990409 03-06-1999 AA-CERT.ZADELPROEF
V. Gardar I-73-- FJORDSPORT ELITE
M. Ingrid i-114- M2-DR&L-SPR.FJORDSPORT
M/V. Tunfeld I-55 SPORT PRESATIE DRESSUUR KNHS
Fokker :MEERSMA C.
Eigenaar :SCIARONE J.M. EIBERGEN

Drange Rolv I-90-- 08-06-1993 B-DR.MENNEN FJORDSPORT
V. Drago N2018-- AA-CERT.LANDBOUWBRUIK
M. Vinni N14565-- B-CERT.ZADELPROEF
M/V. Toffson N2018--- LL-DR.& B-SPR.FJORDSP
Fokker :SOLAS JOHANNES PRESTATIE RUIN
Eigenaar :FJORDHEST-GARD HOENDERLOO

Masja M-05-- 14-03-1992
V. Havstad I-64--
M. Debbie D-168-
M/V. Barstad I-47--
Eigenaar :ST.DE MAANDAG BABBERICH

Eslie 20080081 10-05-2008 AA-CERT.ZADELPROEF
V. Kventin I-87---- B-DRESSUUR FJORDSPORT
M. Haulein H-220-Pimp my fjord Anna Weicherding 6 jr
M/V. Yerxes Y-117-
Eigenaar :SEYLER-DE LEEUW SYLV STOCKEM - LUXEMBURG