Rubriek 01 : HENGSTVEULENS
0001. Patijn 20190008 16-04-2019 B-premie
Chip nr. : 528210004868042
V. Havik IV I-98----
M. Berga 20050191
M/V. Ohlsen Junior I-80--
Fokk/eig.:BOSMAN B.J. EIBERGEN

0002. Prins 20190011 24-04-2019 B-premie
Chip nr. : 528210004868113
V. Flurry 24111082
M. Wendy 20010005
M/V. Jars I-78--
Fokk/eig.:KUIK K. KOEKANGE

0003. Paco 20190019 09-05-2019 A-premie met 40 punten
Chip nr. : 528210004868229
V. Havik IV I-98----
M. Chloë 20060249
M/V. Merkur I-98----
Fokk/eig.:WIJLEN H.TER HEEMSERVEEN

0004. Pel 20190020 11-05-2019 A-premi met 36 punten
Chip nr. : 528210004868145
V. Jelte 20130002
M. Ura 19990289
M/V. Lenngard L200--
Fokk/eig.:ZWEERS ANNE HARDENBERG

0005. Paulus 20190069 01-06-2019 A-premie met 35 punten
Chip nr. : 528210006067320
V. Manus M168--
M. Victory 20000121
M/V. Halldor I-77--
Fokk/eig.:VEERMAN-VAN MENSCH J WARNSVELD

0007. Pepijn 20190016 30-04-2019 B-premie
Chip nr. : 528210004868135
V. Flurry 24111082
M. Gieske 20100071
M/V. Orsta I-71--
Fokk/eig.:BOSMAN B.J. EIBERGEN

Rubriek 02: MERRIEVEULENS
0009. Priscilla 20190052 24-05-2019 A-premie met 38 punten
Chip nr. : 528210004862159
V. Flurry 24111082
M. Utinka 19990259
M/V. Tunar I-52--
Fokk/eig.:EKKELENKAMP FAM.G. HARDENBERG

0010. Pamelza 20190058 08-07-2019 A-premie met 35 punten
Chip nr. : 528210006067361
V. Manus M168--
M. Lotta 20150013
M/V. Topas M168----
Fokk/eig.:ILBRINK W.J. EMMER-COMPASCUM

0011. Puck 20190066 06-06-2019 A-premie met 36 punten
Chip nr. : 528210006067239
V. Havik IV I-98----
M. Arette 20040173
M/V. Sven 970114
Fokk/eig.:ZWEERS J. RADEWIJK

0012. Pandora 20190060 09-05-2019 A-premie met 36 punten
Chip nr. : 528210006067690
V. Brijol 20050298
M. Havana 20110197
M/V. Yordy 20050298
Fokk/eig.:BAKHUIS MEJ. A. DEN HAM

Rubriek 03 & 4: 1- & 2-JARIGE MERRIES
0013. Oriena 20180001 25-03-2018 A-premie met 36 punten
Chip nr. : 528210004683242
V. Jelte 20130002
M. Aliena 20040368
M/V. Reinar 960416
Fokk/eig.:STAL KOLDENHOF KLARENBEEK

0014. Umi vd Bosdries 2O180034 A-premie met 37 punten
Chip nr. : 981100004464430
V. Brijol 20050298
M. Mitske vd Bosdries 2O110039
M/V. Lyckangs Tempo S1056
Eigenaar : STEKETEE S. KLARENBEEK

Rubriek 05: 3-JARIGE MERRIES VOOR STAMBOEKKEURING

0016. Maaike 20160017 26-04-2016 DNA getest
Chip nr. : 528210004322467 STAMBOEKKEURING
V. Havik IV I-98---- 1ste premie met 38 punten
M. Celeste 20060088
M/V. Kunar I-89--
Fokk/eig.:EKKELENKAMP FAM.G. HARDENBERG

0017. Myrna 20160020 13-05-2016 DNA getest
Chip nr. : 528210004321519 STAMBOEKKEURING
V. Havik IV I-98---- 1ste premie met 38 punten
M. Heleen 20110007
M/V. Anton I-83--
Fokk/eig.:BOUWHUIS J. BERGENTHEIM

Rubriek 06: 4- T/M 7-JARIGE MERRIES
0019. Jasmijn 20130012 09-04-2013 DNA getest
Chip nr. : 528210002912414 1ste premie met 37 punten
V. Reinar 960416
M. Viola 20000131
M/V. Gardar I-73--
Fokker :PRINSSE B.
Eigenaar :ZWEERS J. RADEWIJK

0020. Kiros 20140024 06-05-2014 DNA getest
Chip nr. : 528210004018938 1ste premie met 37 punten
V. Hermansen I-93--
M. Emas 20080126
M/V. Topas I-93----
Fokker :ZWEERS ANNE
Eigenaar :HUITEMA M. HEEMSERVEEN

0021. Kyra 20140031 18-05-2014 DNA getest
Chip nr. : 528210004016430 1ste premie met 36 punten
V. Zoran 20030431
M. Hely 20110142
M/V. Zortin 20030431
Fokker :GELDER A.VAN
Eigenaar :ROOZEBOOM-KOERHUIS H LEMELERVELD

0022. Lotta 20150013 18-04-2015 DNA getest
Chip nr. : 528210004142787 STAMBOEKKEURING
V. Topas I-92---- 1ste premie met 35 punten
M. Furora 20090244
M/V. Zortin I-92----
Fokker :OP'T HOOG-KUIJPERS M
Eigenaar :ILBRINK W.J. EMMER-COMPASCUM

0023. Lindy 20150060 15-05-2015 DNA getest
Chip nr. : 528210004143965 1ste premie met 37 punten
V. Havik IV I-98----
M. Arette 20040173
M/V. Sven 970114
Fokk/eig.:ZWEERS J. RADEWIJK

0024. Lotte 20150082 22-06-2015 DNA getest
Chip nr. : 528210004150292 1ste premie met 38 punten
V. Havik IV I-98----
M. Utinka 19990259
M/V. Tunar I-52--
Fokk/eig.:EKKELENKAMP FAM.G. HARDENBERG

0025. Linde 20150083 11-05-2015 DNA getest
Chip nr. : 528210004140585 STAMBOEKKEURING
V. Anton I-83-- 1ste premie met 39 punten
M. Ulinde 19990388
M/V. Manus M168--
Fokker :BERG FAM.W. VAN DE
Eigenaar :KUIK-WOUDA C. DE POL

Rubriek 07: 8-JAAR EN OUDERE MERRIES
0027. Ura 19990289 22-05-1999 DNA getest
Chip nr. : 528210000145270 1ste premie met 39 punten
V. Lenngard L200--
M. Yra Y-21--
M/V. Kastor K.106-
Fokker : WIJLHUIZEN S.
Eigenaar :ZWEERS ANNE HARDENBERG

0028. Wendy 20010005 18-03-2001 DNA getest
Chip nr. : 528210001099964 KEURMERRIE
V. Jars I-78-- 1ste premie met 37 punten
M. Ravina 960678
M/V. Brusvein I-51--
Fokker :VIJGE J.
Eigenaar :KUIK K. KOEKANGE

0029. Arette 20040173 13-05-2004 DNA getest
Chip nr. : 528210001090755 KEURMERRIE
V. Sven 970114 1ste premie met 38 punten
M. Lorette L-52--
M/V. Sebastian I-61--
Fokker :VOS H.
Eigenaar :ZWEERS J. RADEWIJK

0030. Berga 20050191 18-05-2005 DNA getest
Chip nr. : 528210000673918 1ste premie met 36 punten
V. Ohlsen Junior I-80--
M. Katrien K-141-
M/V. Havstad I-64--
Fokker :JACORN STAL
Eigenaar :BOSMAN B.J. EIBERGEN

0031. Chloë 20060249 07-06-2006 DNA getest
Chip nr. : 528210000861651 1ste premie met 39 punten
V. Merkur I-91----
M. Astrid A-138-
M/V. Hjerter Knaegt I-27--
Fokk/eig.:WIJLEN H.TER HEEMSERVEEN

0032. Fiva-yvana 20090186 30-05-2009 DNA getest
Chip nr. : 528210002334877 1ste premie met 41 punten
V. Anton I-83--
M. Yvana 20020127
M/V. Tunar I-52--
Fokker :BAKHUIS MEJ. A.
Eigenaar :BOER G. DE KRIM

0033. Heleen 20110007 15-04-2011 DNA getest
Chip nr. : 528210002339335 1ste premie met 38 punten
V. Anton I-83--
M. Yvanda 20020204
M/V. Tunar I-52--
Fokker :ZWEERS J.
Eigenaar :BOUWHUIS J. BERGENTHEIM

0034. Havana 20110197 25-06-2011 DNA getest
Chip nr. : 528210002678880 1ste premie met 42 punten
V. Yordy 20020289
M. Odelia 940321
M/V. Havstad I-64--
Fokk/eig.:BAKHUIS MEJ. A. DEN HAM

0035. Gieske 20100071 11-05-2010 DNA getest
Chip nr. : 528210002484159 STAMBOEKKEURING
V. Orsta I-71-- 1ste premie met 36 punten
M. Bauke 20050326
M/V. Manus M168--
Fokk/eig.:BOSMAN B.J. EIBERGEN

Rubriek 08: RUINEN
Rubriek 08b: 3-JAAR EN OUDERE RUINEN
0036. Amber 20040326 26-05-2004 B-CERT.ZADELPROEF
Chip nr. : 528210000512277 N.O.N.
V. Larsto L38--- 1ste premie met 38 punten
M. Natasha N-232-
M/V. Sebastian I-61--
Fokker :SUELMAN G.H.
Eigenaar :BIJSTERBOSCH S. DEN DOLDER

Rubriek 08c: MODELRUINEN
0037. Hank 20100177 08-05-2010 DNA getest
Chip nr. : 528210002679226 B-CERT. ZADELPROEF
V. Anton I-83 BIJSCHRIJVER
M. Anke 20040290 2e klasse
M/V. Balony I-88-
Eigenaar :VISSER SCHEP B. MIDDEN BEEMSTER

Rubriek 09: MODELMERRIES
0038. Beauty 20050295 10-06-2005 DNA getest
Chip nr. : 528210000682842 B-CERT.ZADELPROEF
V. Rex I-84-- 2e klasse
M. Sanne 970043
M/V. Tunar I-52--
Fokk/eig.:WONNINK MEJ.R. ENSCHEDE

Rubriek 10: STERMERRIES
0040. Sanne 970043 17-03-1997 DNA getest
Chip nr. : 528210000143903 KEURMERRIE
V. Tunar I-52-- C-CERT.LANDBOUWBRUIKB
M. Iris i-256- A-CERT.ZADELPROEF
M/V. Myrstein I-50-- 1e prijs met 1e plaats
Fokk/eig.:WONNINK MEJ.R. ENSCHEDE

0041. Utinka 19990259 22-05-1999 DNA getest
Chip nr. : 528210000148097 KEURMERRIE
V. Tunar I-52-- AA-CERT.ZADELPROEF
M. Hellevi H-105- 1e prijs met 4e plaats
M/V. Myrstein I-50--
Fokk/eig.: EKKELENKAMP G. HARDENBERG

0042. Victory 20000121 07-05-2000 DNA getest
Chip nr. : 528210000198376 L-DRESSUUR FJORDSPORT
V. Halldor I-77-- PRESTATIEMERRIE
M. Banca B-206- A-CERT.LANDBOUWBRUIKB
M/V. Mini Midt I-35-- AA-CERT.ZADELPROEF
Fokker :STAALDUINEN L.M.VAN 1e prijs met 2e plaats
Eigenaar :VEERMAN-MENSCH J.A.J WARNSVELD

0043. Vrizzell 20000022 05-04-2000 DNA getest
Chip nr. : 528210000197567 PRESTATIEMERRIE
V. Rex I-84-- A-CERT.LANDBOUWBRUIKB
M. Orna 940317 AA-CERT.ZADELPROEF
M/V. Halstor I-57-- BIJSCHRIJVER
Fokker :ENGELENHOVEN R.F.VAN1e prijs met 3e plaats
Eigenaar :VELTHUIZEN-CARREE K. DEN DOLDER

Rubriek 11: ELITE MERRIES
0044. Iris i-256- 11-06-1988 DNA getest
Chip nr. : 528210000171821 PREFERENTE-MERRIE
V. Myrstein I-50-- KEURMERRIE
M. Ette E-250- PRESTATIEMERRIE
M/V. Hjerter Knaegt I-27-- ELITEMERRIE
A-CERT.LANDBOUWBRUIKB
A-CERT.ZADELPROEF
Fokk/eig.:WONNINK MEJ.R. ENSCHEDE

Rubriek: FJORDSPORT BEST GEREDEN COMBINATIE

Beauty 20050295 10-06-2005 DNA getest
Chip nr. : 528210000682842 B-CERT.ZADELPROEF
V. Rex I-84--
M. Sanne 970043
M/V. Tunar I-52--
Fokk/eig.:WONNINK MEJ.R. ENSCHEDE

Rubriek: STAL-FAMILIE-FOKKERS GROEPEN
Familiegroep EKKELENKAMP 2de
Utinka 19990259 22-05-1999 KEURMERRIE
V. Tunar I-52-- AA-CERT.ZADELPROEF
M. Hellevi H-105-
Fokk/eig.: EKKELENKAMP G. HARDENBERG

Lotte 20150082 22-06-2015
V. Havik IV I-98----
M. Utinka 19990259
Fokk/eig.:EKKELENKAMP FAM.G. HARDENBERG

Maaike 20160017 26-04-2016
V. Havik IV I-98----
M. Celeste 20060088
Fokk/eig.:EKKELENKAMP FAM.G. HARDENBERG

Familie groep WONNINK 1ste
Sanne 970043 17-03-1997 KEURMERRIE
V. Tunar I-52-- C-CERT.LANDBOUWBRUIKB
M. Iris i-256- A-CERT.ZADELPROEF
Fokk/eig.:WONNINK MEJ.R. ENSCHEDE

Beauty 20050295 10-06-2005 B-CERT.ZADELPROEF
V. Rex I-84--
M. Sanne 970043
Fokk/eig.:WONNINK MEJ.R. ENSCHEDE

Iris i-256- 11-06-1988 PREFERENTE-MERRIE
V. Myrstein I-50-- KEURMERRIE
M. Ette E-250- PRESTATIEMERRIE
M/V. Hjerter Knaegt I-27-- ELITEMERRIE
A-CERT.LANDBOUWBRUIKB A-CERT.ZADELPROEF
Fokk/eig.:WONNINK MEJ.R. ENSCHEDE

Stalgroep Stal Zweers 3e
Arette 20040173 13-05-2004 KEURMERRIE
V. Sven 970114
M. Lorette L-52--
Eigenaar :ZWEERS J. RADEWIJK

Jasmijn 20130012 09-04-2013
V. Reinar 960416
M. Viola 20000131
Eigenaar :ZWEERS J. RADEWIJK

Lindy 20150060 15-05-2015
V. Havik IV I-98----
M. Arette 20040173
Fokk/eig.:ZWEERS J. RADEWIJK