Het bestuur bestaat uit:
J. Dudok
K. Dudok
M. vd Vuurst
M. Broere
N. Ansems
M. Flipsen
C. Jennekens

Emailadressen
Kees Dudok
Mirella van de Vuurst
Nicol Ansems
Michella Flipsen
Claudia Jennekes de koning
Maartje Broere
Janine Dudok  

Functies
Voorzitter Janine
Penningmeester mirella
Secretaris Nicol

Afgevaardigde lar Janine

Bestuur gevormd op 01.01.2020
Aftreed schema
01.01.2021 kees dudok en mirella van der vuurst
01.01.2022 Janine dudok en Claudia Jennekes
01.01.2023 Maartje Broere, Michella Flipsen en Nicol Ansems.